Mulla on valkovuotoa sattuu mahaan ja välillä kun käyn wcssä niin tulee punaista siihen paperiin..
Onko mulla menkat?
4
69
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ei tuu verta, niin joku muu tauti !
Mee gynegologille selvittään tautis. - Anonyymi
Varmaan menkat alkamassa, katsele lisääntyykö vuoto.
Onko ensimmäiset kyseessä kun olet ihmeissäsi?
Ekat voi olla aika pienet ja ruskeaakin vuotoa voi tulla, varsinkin lopussa ja se on vaan sitä verta. - Anonyymi
Jos verta alkaa tulla muulloinkin kun vain paperiin vessassakäynnillä, voi olla hyvinkin mahdollista että ovat menkat. Jos ei ole, niin suosittelen puhumaan vaikka terveydenhoitajan kanssa asiasta. (Huom, vain jos muutaman kuukauden sisällä ei tule)
- Anonyymi
Luultavimmin pervo-papan aloitus. Se on kuulemma niin tiukka jehovantodistaja, että sen jutut jumittaa aina vyötärön alapuolelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1981562Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231298- 521062
- 72975
- 58893
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52883- 106872
- 45869
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 82820