Moi! Nyt kun monet on kämpil viruksen takii niin aattelin kysyy että ketkä käyttää addun verkkareita? Käytin farkkui paljon. Tyttökaveri osti mulle addut pari viikkoo sitten. Pakko myöntää että addun verkkarit on tyylikkäät ja mukavat.
Addun verkkarit kämpillä
5
907
Vastaukset
- Anonyymi
Minä käytän adduja ja muitakin verkkareita joka päivä ;)
- Anonyymi
Niin minäkin.
- Anonyymi
Verkkarit on parhaat housut kämpillä ja ulkona, suosittelen. Myös hyvän näköiset miehillä.
- Anonyymi
Joo oon täs itekki alkanu huomaa et adduja alkanu porukka käyttää ni vietettii tyttöpuolise ”kaverin” kaa leffa iltaa ja no katse harhaantu sen timmiin addupeppuun ja sit se lopulta meni tosiläheiseks ja nussin sitä peppuu ku molemmil nähtävästi oli enemmä ku kaveritunteit. En ymmärrä miten nyt vasta panin häntä ekaakertaa vaik kuulemma molemmil ollu tunteit montavuot, mut ei nussin sitä ja nyt ollaa joka ilta melkee käyty jossain quickiet vetää ja addut molemmil ain jalas.
- Anonyymi
Addut nyt vaan on parhaat! Mukavat jalassa ja hyvän näköisetki. Ite käytän melkein aina addun verkkareita. Kylmemmillä ilmoilla sit tuulihousuja, adduja tietty.!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1223481
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1282556- 242106
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.91956Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s241580Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291560Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151535Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?29994- 87952
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai63900