Menkkasuojat

Anonyymi

Oon 14 vuotias ja menkat on ollu pari vuotta nyt. Alkaa käydä jo vähän päähän ku pikkuhousunsuojat ei istu ikinä kohdalleen, mikä johtaa aina ohivuotoon. En myöskään haluaisi käyttää kunnon siteitä, koska mun vuoto ei oo niin runsasta, että näkisin sen tarpeelliseksi. Voisiko joku kertoo neuvoja tähän koska alkaa ärsyttämään kun joka kerta on veriset alushousut.

4

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vitun tylsän aiheen laitoit tänne.

      • Anonyymi

        Lopeta tuo misogynistinen vihapuhe. (Ja epäselvyyksien välttämiseksi ja koska et taida ymmärtää ihan kaikkia sanoja: misogynia = naisviha; se kumpuaa yleensä heikosta itsetunnosta).


    • Anonyymi

      Tärkeä aihe ja hyvä kysymys. Aika hyvin tuntuu toimivan ihan perussiteet - pikkuhousunsuojat toimii oikeastaan parhaiten varsinaisten kuukautisvuotojen välillä tulevien valkovuotojen aikana. Eli katso kaupasta sopivaa ohutta suojaa ja muista että vihaajat vihaa eikä me niistä välitetä.

    • Anonyymi

      voit käyttää mini tamppooneja jos sun vuoto ei oo runsasta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      230
      3272
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      355
      2933
    3. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      14
      1957
    4. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      78
      1836
    5. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      60
      1748
    6. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      59
      1642
    7. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1483
    8. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1446
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      462
      1360
    10. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      17
      1330
    Aihe