No eihän se ole uuttaa Suomi nimisessä valtiossa ja kun tiedetään kenen ja keiden käsissä on sanankin vapaus !?
Suomi24 onkin oikeiston sensuuri yritys, poistaa totuusksia historiastakin valheena
5
159
Vastaukset
- Anonyymi
Näinhän se on. Sitten kun koronakriisi on ohi ja kapitalisti sikojen firmat pelastettu verorahoilla, niin alkaa taas köyhien haukkuminen. Persut vielä uskovat kaiken. Oikeaa elämänkokemusta kun heillä ei ole.
Ei tätä maata nosta suosta mikään jos vihervasemmiston ehdoilla mennään. Yhteistyökyvyttömiä, riidanhaastajia, kuten täälläkin näkee lähes joka ainoalla palstalla.
Terve! Jos sivustolta on mielestäsi poistettu viestejä ilman syytä, kannattaa olla yhteydessä käyttäjätukeen palautelomakkeella
- Anonyymi
Kun ketjusta on poistettu asiallisia viestejä, olette te ne poistot tehneet. Pitäisikö vielä laittaa kehumispostiakin!
- Anonyymi
Mitäs jos havainnoisitte sivustojen sisältöä ihan itse.
Tai otatte henkilöitä, jotka siihen kykenevät.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61093