Eli pitääkö BTM/bi miehen peppu paitsi olla posliini ja puhdas niin mielestäsi? A laiha/luinen? B lihaksikas? C pyöreän naisellinen? D pyöreä pallo peppu? E leveä/lihava?että saa sinut kovaksi!!ehkä myös pienet perustelut on ok!!!kiitos
Sinun mieleen
14
1047
Vastaukset
- Anonyymi
Ei oo kokemuksia,
- Anonyymi
Millanen itelläs
- Anonyymi
Sulta on aivotkin menny siinä hommassa.Kovalevy tuntuu olevan jumissa.
- Anonyymi
C ja D väli muoto miulla!!
- Anonyymi
Komee
- Anonyymi
Juu en ole vielä rukkasia saanut jos treffit sovittu toppien kans ja varsinkin vanhemmat miehet tykännyt itse olen 40v mukavoo on ollut!!
- Anonyymi
Painuuko syvä
- Anonyymi
B- ja C kiihoittais kivasti :-)
- Anonyymi
Posliini ja puhdas tietenkin ja naisellinen c on kiva :) ukm55
- Anonyymi
Jep vielä nää farkut mitkä antaa muodot hyvät pepulle niin kyllä näitä kelpaa puristella ja läpsiä ei ne siitä kulu!!kiva kiusotella kaupois ja muissa paikois nii näkee kuka hetero ja kuka ei ku katse seuraa!!onpa jokunen tuttavuuksien niin syntynyt ku ala hyllylle kumartaa oikeen aikaisesti ja pinkeet varkut jotka kiristyy pakaroiden kohdalta oikeeseen aikaan!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jep vielä nää farkut mitkä antaa muodot hyvät pepulle niin kyllä näitä kelpaa puristella ja läpsiä ei ne siitä kulu!!kiva kiusotella kaupois ja muissa paikois nii näkee kuka hetero ja kuka ei ku katse seuraa!!onpa jokunen tuttavuuksien niin syntynyt ku ala hyllylle kumartaa oikeen aikaisesti ja pinkeet varkut jotka kiristyy pakaroiden kohdalta oikeeseen aikaan!!!
Mä myös pidän tiukkoja stretch-farkkuja ja ne tuntuu ja näyttää kuumilta tiukkassa pepussani!
- Anonyymi
Kyllä tiukka peppu saa multa täydet pisteet :-)
- Anonyymi
pyöree tai lihava paras. eikä tarvi olla posliini >:)
- Anonyymi
Niin ja itse tykkään että mies katsoo ja runkkaa itseään ja juuri kun laukee niin tuo kalun aivan kiinni pallo peppuun ja laskee paineella siemenet sisään pepun huulilta!!
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann3592549Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel922061Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys161930- 1031533
Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2301481Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1861200Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1461082Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak1801051TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p201030Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v601023