mp-näyttely kokkola

kyllä oli kokkolan mp-näyttely todella surkee,muutama uusi pyörä ja sitten paikallisten öljyä vuotavia ja ruosteisia harlikkoja,mainostettiin pohjois -suomen suurimpana näyttelynä.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
62243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä kävin kans siellä Vaasasta isäni kanssa. Lähdettiin moottoripyörillä sinne aamulla. Tiet oli keiltämättä vähän mustassa jäässä.. Mutta näyttely oli ihan perseestä.Se oli Pohjois-suomen suurimmasta näyttelystä yhtä kaukana kuin itä lännestä..

Äänestä

Keskipohjanmaa lehden mainoksessa oli, että pub auki koko näyttelyn ajan. Ei sieltä mitään olutta saanu.

Äänestä

Tekijät esiin. Ketkä tuollaisen luokatoman näyttelyn kokosivat?

Olisi kiva saada kommentti näyttelyn tekijöiltä.

Äänestä

joo, oli tosi pettymys,kehtasivat pyytää 8.euroo pääsylippuista..nooh toivottavasti raahessa on eri meininki.....

Äänestä

joo todella surkee oli tänä vuonna :P

Äänestä
  • Surkeaa,surkeaa..täyttä rahastusta Kokkolassa. Jyväskylässä liput 6€ ja tuotto osin lastenosastolle keskus-sairalaan, täysin syvältä koko Kokkolan mp-näyttely. Lailla pitäis kieltää, en koskaan enää tule sinne,hyi ******

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jormas kirjoitti:

kyllä oli kokkolan mp-näyttely todella surkee,muutama uusi pyörä ja sitten paikallisten öljyä vuotavia ja ruosteisia harlikkoja,mainostettiin pohjois -suomen suurimpana näyttelynä.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu