skootteri ei kulje

mikä on kun skoba ei kulje kun 5-10kmh enemmän kun vakiopytyllä ja putkella, nyt siis gianelli extra v2, 50 airsal sportti, 22% vp jousi ja 5,5g rullat. Vakiona kulki noin 55 ja nyt 60-65
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moottorin teho ei ole kasvanut enempää, onko vika vaihdetuissa osissa vai vaihtajassa. Arvauksia.

Äänestä

Kiihtyykö skootterisi paremmin?

Äänestä
  • Aloittaja

    kiihtyy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuhjooh kirjoitti:

mikä on kun skoba ei kulje kun 5-10kmh enemmän kun vakiopytyllä ja putkella, nyt siis gianelli extra v2, 50 airsal sportti, 22% vp jousi ja 5,5g rullat. Vakiona kulki noin 55 ja nyt 60-65

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu