Miksi en saa sähköpostia auki?
Sähköposti
11
247
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllähän Gmail normaalisti aukeaa.
- Anonyymi
Monet paikat menee koronasta johtuvan poikkeustilan takia kiinni aikaisemmin kuin normaalioloissa. Tarkista palvelun aukiolo käyttämäsi palveluntarjoajan nettisivuilta.
gmailin vahvistus on luokatonta... vahvistuskoodi kestää 100 vuotta ennen kun tulee
- Anonyymi
Mulla kestää sekunnin. Hyvin siis pelaa
- Anonyymi
Eihän aloittaja edes mainitse Gmailia. Mikä saa vastaajat olettamaan että aloittajalla olisi Gmail?
- Anonyymi
Koska Google ja sen gmail-palvelu hallitsevat tätä maailmaa. Ovat yksinkertaisesti parhaita ja toimivimpia. Siksi kaikki fiksut käyttää niitä.
- Anonyymi
Kysymys oli niin yleisluonteinen että vastaus minkä sähköpostin osalta tahansa on yhtä oikein.
- Anonyymi
no sähköposteja on monia mut itellä kun on tehnyt sähköpostin odotus on 100 vuotta......tyyliin
- Anonyymi
harmi että suomi24 lopetti sähköpostin se pelas kiitettävästi
- Anonyymi
Suomi24:n uusi omistaja totesi että ilmainen sähköposti on huonoa bisnestä ja lopetti koko palvelun.
En ole ottanut Gmailia vaikka guuggeli sitä tyrkyttää koko ajan. Olen huomannut että kavereilla on koko ajan ollut ongelmia runsaasti sen kanssa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomi24:n uusi omistaja totesi että ilmainen sähköposti on huonoa bisnestä ja lopetti koko palvelun.
En ole ottanut Gmailia vaikka guuggeli sitä tyrkyttää koko ajan. Olen huomannut että kavereilla on koko ajan ollut ongelmia runsaasti sen kanssa.Ne ongelmat ovat joko keksittyjä tai johtuu tietämättömyydestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22117122Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912184Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415970Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134756Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193947Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1332997S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2561400- 851011