JonBenet Ramsey

Tulee mieleen näitä lukiessa, että moniko todella on raiskattu? ei varmaankaan moni. JonBenet Ramsey raiskattiin kuusivuotiaana kotiinsa. Vanhemmat ei katsoneet tytön perään, mutta pedofiili tappoi likan. Se on väärin!
Tai: Patsy luuli tyttöä varkaaksi, tappoi ja tajusi sen olevan JonBenet. John avusti vaimoaan, raiskasi lapsen ja he teeskentelevät syytöntä. Kommentoikaa!!
115204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

pedofiili nussi orgasmia tytön kanssa. Mies saattoi esim. panna tyttöä anaaliin & häpyyn koko yön! kukaan ei tiedä, tappoiko John tytön. Uskon, että tappoi. John oli katsellut tyttöä seksinnälässä, ja iski sinä yönä. Nussi tajun kankaalle, tappoi kiiman vallassa.

Äänestä
  • hekumoinnilta, onko tuo nyt niin tarpeellista pohdittavaa..

    Äänestä

  • kuvernööri Bill Owens. Tai sitten hovimestari.

    Äänestä

  • tietoa kirjoitti:

    kuvernööri Bill Owens. Tai sitten hovimestari.

    Voit muuten olla tuolla kuvernööri veikkauksella lähempänä totuutta kuin uskotkaan.
    Tapauksessahan poliisi selvästi suojelee syyllistä ja on tehnyt lähestulkoon kaikkensa sotkeakseen jäljet. Esitutkinta laiminlyötiin törkeästi ja monia myöhemmin ilmitulleita johtolankoja/todisteita sivuutettiin noin vain. Tottakai median kautta tapauksesta saa parhaimmillaankin puutteellisen kuvan, mutta ei tuota voi oikein selittää paikallisen poliisin kokemattomuudella tai amerikkalaisella tyhmyydelläkään.

    Äänestä

  • repesin mitä vittua ”nussi tajun kankaalle” ”tappoi kiiman vallassa” ”mies saattoi panna tyttöä anaaliin & häpyyn koko yön”

    Äänestä

  • mitä vittua

    Äänestä

jos joku oikeesti raiskataan ni tuskin se täällä heiluu siitä ilmottamassa. On kauheeta kun ajattelee joitain sellasia jotka just raiskaa esim. pieniä lapsia... tai aikuisia. Eiks ne niinku muute saa?

Äänestä
  • Raiskauksessa ei ole kyse mistään raiskaajan seksinpuuttesta vaan ihmisestä joka haluaa käyttää seksiä vallanvälineenä!Joka on kyllä todella tyhmää..

    Äänestä


Jotenkin tuntuu turhalta nuo "salaliittoteoriat", joita täälläkin suolletaan ko. tapauksesta. Näin sen vuoksi, että ko. tapauksesta on tehty mm. moniosainen dokumentti, joka on ollut Suomenkin televisiossa nähtävissä.

Tosiasia on, että kukaan ei tiedä, mitä JonBennet Ramseylle todella tapahtui, ei poliisi eikä kukaan muukaan. Toivottavasti joskus kuitenkin saadaan tietää!

Äänestä

Hyi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nikita kirjoitti:

Tulee mieleen näitä lukiessa, että moniko todella on raiskattu? ei varmaankaan moni. JonBenet Ramsey raiskattiin kuusivuotiaana kotiinsa. Vanhemmat ei katsoneet tytön perään, mutta pedofiili tappoi likan. Se on väärin!
Tai: Patsy luuli tyttöä varkaaksi, tappoi ja tajusi sen olevan JonBenet. John avusti vaimoaan, raiskasi lapsen ja he teeskentelevät syytöntä. Kommentoikaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu