sailor v

onko kukaan lukenut sailor v mangaa. jos on niin mitä olette siitä pitäneet.
1150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen lukenut sen kokonaan, ja kyllähän se meni. :) Parempiakin olen lukenut, sinänsä koko sarjalla ei ollut mitään päämäärää, sellaisia chapterin pituisia tapauksia se V siinä ratkaisi. Olihan ihan lopussa se juttu mitä en nyt kuitenkaan kerro spoilatakseni ketään. ^^

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shounen1981 kirjoitti:

onko kukaan lukenut sailor v mangaa. jos on niin mitä olette siitä pitäneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu