TILAVA YKSIÖ VAPAANA ALAVUDEN KESKUSTASSA

Anonyymi

ISO LASITETTU PARVEKE 30 m2 YKSIÖ 330,- Alavus keskusta heti vapaa.

SIISTI YKSIÖ 30 m2 ALAVUDEN KESKUSTASSA

1 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3, sijaitsee kerrostalon ensimmäisessä asutussa kerroksessa.

Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.
Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla.
Tuurin ostoskeskuspalvelut lähettyvillä, auki 9-21 joka päivä.

Taloyhtiössä iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, ilmaisia tienvarsi paikkoja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.

Keittokomerossa on L - mallinen keittiökaapisto, tiskipöytä, uusi 4-liesinen hella, uuni ja jääkaappi pakastinlokerolla, runsaasti tilaa tavaroille.

Eteisessä vaatenaulakko, rappukäytävään tuplaovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa oma varastotila , kylmiötila vihanneksille, marjoille ja pyörävarasto kelkkaa ja pyörää varten.

Kylpyhuoneessa käsienpesuallas, WC, peilikaappi ja suihku peseytymistä varten.
Yksiöstä on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta näkyy mm kaupungintalolle.

Vuokra 330,00 kuukaudessa, vesi 20,00, sähkö mittarin mukaan.
2 kk vuokratakuu ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa muuttamista varten.

Ammattimaalari on juuri maalannut kaikki tilat, katot, seinät, oh, eteisen, keittokomeron ja pesutilat, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.

"Tämä täytyy nähdä!"

Ota yhteyttä:
Tiedustelut ja näyttö Pirjo Miettinen 040-5602760 tai Seppo Miettinen 0400-284649.

Luotettavaa asunnonvuokrausta jo vuodesta1974 lähtien mm Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.

0

63

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

        Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
        Maailman menoa
        152
        14486
      2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

        Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
        Maailman menoa
        40
        8326
      3. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

        Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
        Maailman menoa
        48
        6082
      4. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

        Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
        Maailman menoa
        170
        5685
      5. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

        Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
        Maahanmuutto
        312
        4447
      6. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

        Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
        Maailman menoa
        69
        4327
      7. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

        eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
        Maailman menoa
        58
        4080
      8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

        https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
        Maailman menoa
        26
        3975
      9. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

        Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
        Maailman menoa
        115
        3730
      10. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

        Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
        Maailman menoa
        69
        2713
      Aihe