Onko täällä joku oikeasti hankkinut vauvan tuntemattoman kanssa

Anonyymi

Mielenkiinnolla olen lukenut keskusteluja missä ihmiset ovat pyytänyt isää/äitiä lapselleen.
Onko joku todella lahjoittanut siemeniään vauvasta haaveilevalle naiselle?
Kiinnostaisi kuulla kokemuksia onko tosiaan onnistunut?

22

979

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ainakin itse voisin ajatella lähteväni jollekkin naiselle ns. "henkilökohtaiseksi avustajaksi" lapsen hankkimis projektiin anonyymilta pohjalta.
      Tapaamisia oviksen ympärille hotelli majoituksella ja viettää yhteinen yö siihen. Kukaties vaikka lapsi saisi alkunsa siinä:)

      Ehkäpä joku jonain päivänä kirjoittaa minulle.

      • Anonyymi

        Haluaisitko kertoa enemmän itsestäsi :)


      • Anonyymi kirjoitti:

        Haluaisitko kertoa enemmän itsestäsi :)

        Sähköpostin kautta voi tutustua.
        Löytyy mun profiilista.


      • tuco- kirjoitti:

        Sähköpostin kautta voi tutustua.
        Löytyy mun profiilista.

        Mut saa lapsen teko juttuihin kun ottaa yhteyttä: [email protected] ja jättää sähköpostinsa..otan siihen sitten aluksi yhteyttä.


    • Anonyymi

      Olen menossa tekemään naisen kanssa , kun pandomia loppu!

      • Anonyymi

        Miten olette sopineet asian. Mitä kautta olette jutelleet missä näätte ja lasketteko ajankohdan ovulaation ympärille? Oletteko kertoneet kuinka paljon toistanne toisillenne? Ja miten olette jatkon kannalta sopineet asian? :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miten olette sopineet asian. Mitä kautta olette jutelleet missä näätte ja lasketteko ajankohdan ovulaation ympärille? Oletteko kertoneet kuinka paljon toistanne toisillenne? Ja miten olette jatkon kannalta sopineet asian? :)

        Olemme paljonkeskustellut :)


    • Anonyymi

      Oletko nainen joka haluaisi? voisin yrittää kanssasi !

      • Anonyymi

        Kertoisitko itsestäsi jotain :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kertoisitko itsestäsi jotain :)

        Voisin mutta sähköposti , missä voimme keskustella


      • Anonyymi kirjoitti:

        Voisin mutta sähköposti , missä voimme keskustella

        Laitatko sähköpostia, löytyy profiilini kuvauksesta :)


    • Anonyymi

      Olen 21-vuotias kaveri, ja olen auttanut nyt kolme laasta tähän maailmaan. Kaksi näistä on klinikan luovutusten kautta kahteen perheeseen, ja kolmas on muumimukimenetelmällä erään nuoren naisen kanssa, joka kaipasi lasta, muttei miestä.

      Olen usein keskustellut henkilöiden kanssa ensin keskustelufoorumeilla (vauva/suomi24 yms) ja sitten jatkettu sähköpostitse. Sovittu ehdoista ja lähetelty testien tuloksia ristiin. Lopulta sovitaan tapaaminen ja hoidettan homma. Ainakin viimeksi meni ensimmäisellä kerralla nappiin, mutta valmistauduttiin siihen, että prosessi vaatii useitakin kertoja.

      Olen sinkku, joten ei minua tietenkään haittaisi luovuttaa spermaa seksin välityksellä, uskon, että osa naisista voisi jopa pitää ajatuksesta.

      Haku on ns. tälläkin hetkellä päällä, kunhan pandemia vain päättyy ja sosiaalinen eristäminen puretaan. Jos joku todella kipeästi kaipaa lasta itselleen, niin tule vain juttelemaan!

      • Anonyymi

        Mitenhän suhun sais yhteyden :)


      • Laitatko sähköpostia, löydät profiilista 🙈


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitenhän suhun sais yhteyden :)

        Moi. Tässä ois yks ehdokas, jota kiinnostaisi lapsen hankinta.


      • Ota yhteyttä osoite profiilissa


    • Anonyymi

      Olen , ja lapsen äiti osoittautui täydelliseksi narsistiksi, lapsen vieraanuttajaksi
      Terveisiä vaan sinne, nyt paremmalla pohjalla uutta kumppanuusvanhemmuutta joka oikeasti haluaisi lapselle isän jne.

      Vuosia tapauksen jälkeen taistelen oikeudessa lapsen huoltajuudesta/tapaamisesta.

    • Olen kiinnostunut löytämään naisen joka haluaa mun kanssa lapsen. Olen itsekkin halukas hoitamaan lasta. Jos nainen haluaa, lapsi voi asua äidin kanssa, mutta otan hoitovastuuta sovitusti mielellään. Mulle voi lähettää sähköpostia yksityisesti, kun ensin ottaa täällä yhteyttä.

    • Mä halua lapsen oikeasti sängyssä. Ei mitään etätouhua.

    • Anonyymi

      Kiehtoo ajatus että joku päivä nainen pyytää apua.. Voisin suostua sitä päivää odotellessa [email protected] että semmosta

      • Anonyymi

        Mistäpäin oot


    • Anonyymi

      Olen. :)

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      65
      4170
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      46
      3929
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      33
      3416
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      2743
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2689
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2502
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      1974
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      8
      1119
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      144
      1102
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      986
    Aihe