Oiskos Lappeenrannassa ketään halukasta nuorta, tervettä ja OK näköistä NAISTA osallistumaan n. 30.v avioparin "leikkeihin".. 100% vaitiolo molemminpuolin.
Yst.vast mieluiten kuvan kanssa [email protected]
Yst.vast mieluiten kuvan kanssa [email protected]
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ettekös työ oo ettineet täältä jo aika monta kertaa aiemminkin. Ei vissiin löydy.
Taitaapi olla väärä keskustelupalsta teille. Kukat kukkii aidan toisella puolella. Terve menoa x)
Miksei M F M? :P
Ei taida Lappeenrannasta löytyä, kun pitää Imatraltakin kysellä. Koittakaapas telmiä ihan itseksenne!
Olen minäkin ajanut imatralle ihan vaan panemaan, montakin kertaa vaikka riemusta on jopa laskutettu. Paja vaan lopetti korvausta vastaan naimisen, harmi sinällään.
miettimään et onx järkee vai ei?imatraltakin ootte näköjään kyselly...jos ei oman puolison pärstä miellytä enää ja pitää "leikkikavereita" hakea netistä ni oiskohan jossain joku vika? ehkä?kenties?tai no mistäs mie tiiän...ja toi onkin hirmusen uskottavaa kun sanotaan et 100% vaitiolo kun kuitenkin netissä kysellään "leikkikavereita".... =)
Ensinnäkin. Mitä sinä tiedät näistä alkuperäisistä kirjoittajista tuon kirjoituksen perusteella? Näin äkkiseltään minulle tulee mieleen vain se, että he tai ainakin toinen heistä osaa suomen kieltä kirjoittaa ja että heillä on ollut ainakin tilapäisesti käytössään nettiyhteys. Samoin, jos joku heille vastaa, voivat he täysin anonyymisti siirtyä sähköpostitse keskustelemaan. Sähköpostiosoitteenhan saa ilmaiseksi lähes jokaiselta sivustolta jonne eksyy,eikä niihin täydy esillelaittaa omaa nimeään ja sotuaan jos ei välttämäti tahdo.
Ja mikä kysymys tuo on, että "jos ei oman puolison pärstä.....jossain joku vika?"
Ajattelehan, että sinun kumppanisi voi harrastaa seksiä sinun kanssasi, mutta esim. minun mielestäni olisit niin kertakaikkisen luotaantyöntävä hyypiö, etten voisi kuvitellakaan koskevani sinuun edes pitkällä tikulla, pitäisikö sinun kumppaniasi pitää silloin outona pervona? Vai voisiko asian miettiä niin, että toinen tykkää toisesta, toinen toisesta ja jotkut tykkää vielä kolmannesta...?
Ihquu kevättä sulle!
Se jätkä joka väittää, ettei ole käynyt yön pimeinä tunteina mielessä, että miltä tuntuisi kahden naisen kanssa yhtäaikaa, valehtelee. Toivottavasti löytävät etsimänsä, jos olisin nainen niin olisin jo väli märkänä ovikelloa rinkuttamassa.
ihan wapaasti....