Uusimmat huhut kertoo että Real madrid on menossa konkurssiin. Parhaita pelaajia lähtee halvalla! Rotherham, Coventry, Leicester, Plymouth ja muut kinkkujoukkueet ovat tehneet tarjouksia maailman parhaista jalkapalloilijoista!
---
HuHuboxed.com - Tämän huhun tarjosi : HuHuboxed.com
---
Real Madrid konkurssiin?
MdHUHUT
3
316
Vastaukset
- Wayfarer
En oikein usko, mutta eihän tuo tietenkään mikään mahdottomuus olisi, koska Madrid hamstraa vain kaikki huippupelaajat Ronaldosta Beckhamiin. Sitten kun ei voittoja tule, millä sitä maksetaan pelaajille tähtitieteelliset summat palkkaa??? :)
- GeorgeW
Jokainen espanjalaisesta jalkapallosta vähänkin tietävä tietää, että se on mahdotonta. Real Madrid on valtion lippulaiva. Se ei voi mennä konkurssiin.
- Real Madrid
Real ja Barca ovat Espanjan suurseuroista inoat jotka on plussalla. Esimerkiks Valencia on noin 200 miljoonaa miinuksella. Real tuottaa ainoana surseurana voittoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on626755- 666598
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1445404Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504413En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204069Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53600- 373128
- 283053
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris692720Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta362223