Real Madrid konkurssiin?

MdHUHUT

Uusimmat huhut kertoo että Real madrid on menossa konkurssiin. Parhaita pelaajia lähtee halvalla! Rotherham, Coventry, Leicester, Plymouth ja muut kinkkujoukkueet ovat tehneet tarjouksia maailman parhaista jalkapalloilijoista!

---
HuHuboxed.com - Tämän huhun tarjosi : HuHuboxed.com
---

3

376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wayfarer

      En oikein usko, mutta eihän tuo tietenkään mikään mahdottomuus olisi, koska Madrid hamstraa vain kaikki huippupelaajat Ronaldosta Beckhamiin. Sitten kun ei voittoja tule, millä sitä maksetaan pelaajille tähtitieteelliset summat palkkaa??? :)

    • GeorgeW

      Jokainen espanjalaisesta jalkapallosta vähänkin tietävä tietää, että se on mahdotonta. Real Madrid on valtion lippulaiva. Se ei voi mennä konkurssiin.

      • Real Madrid

        Real ja Barca ovat Espanjan suurseuroista inoat jotka on plussalla. Esimerkiks Valencia on noin 200 miljoonaa miinuksella. Real tuottaa ainoana surseurana voittoa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      352
      4491
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      146
      2538
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2146
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      145
      1690
    5. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      26
      1227
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      44
      1222
    7. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      35
      1178
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      79
      1101
    9. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      345
      1045
    10. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      143
      1029
    Aihe