meinaan ku mulla on noita säärikarvoja?vai ajelenko ne ensin enneku lähden marmarikseen lomamatkalle?toiset ku sanoo et karvoja pitää olla ja toiset taas päinvastoin.kiitos asiallisista tiedoista!!ps. jos on muista karvoista tietoa, please kerro...
TYKKÄÄKÖ TURKKILAISET MIEHET..
AINALAUHA
166444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kyll ne tykkää. Mitä karvasempi,sen parempi. Tekeehän ne pitsojakin Suomessa karvasin käsin eikä pese ikinä, ja suomalaiset tykkää niin sikana että tilaa ihan kotiin kännipäissään kun ei viitti ruokaa laittaa. Ite pistäisin karjalanpaistin perjantaina uuniin, ja ottaisin lauantaina kankkusessa pois, ei ois mikään pareempaa. Salmonellan niistä pitsoista ja kebabeista vain saa!
Varmaan makuasia.Oma mies ei tykkää karvoista,mitä vähempi sen parempi....
Vastaan nyt kun tiedän. Että Turkissa ajellaan kyllä pois kaikki ihon "ylimääräiset" karvat . Samalla tavalla kun muuallakin, että jos karvakoipena lähdet, niin saat varmaankin samanlaisen vastaanoton, kuten esim .täälläkin
oot oikeessa :D musta tuntuu että ei ne siellä turkissa sen enemmän karvoista tykkää kun täälläkään, vaikka ne ite onkin hmm.. "normaalia" karvasempia :)
mut hyi.. :) ite inhoa turkkilaisia miehiä :D ne vaan just on semmosia faabioita..:(
Anna kainalokarvojen kasvaa, unohda bikinrajaus kunnon rehotus on kiihottavaa turkinpoikain mielestä
Terkut Mehmetille ja Hakanille
Maila 62v=Matti 16v Eikö?:)
Eikös ne Turkin suklaasilmät harjoittele erotiikan salat kameleiden kanssa niin, että ei kai ne muutamat karvat niin haittaa. Meinaan vaan, että kamelia karvasempaa persettä ei löydy edes suomalaisilta lähiöfätsyiltä.
Olet varmaan kokeillut? meinaan sitä kamelinpersettä?
ai niin jos turkkilaiset vetelee kamelien kans,niin suomipojat sitten sikojen. kumpi on siistimpää puuhaa? taisitpa paljastaa tekosi kun oikein tuli kamelin kans pano mieleen.
vai ookkos pannu lampaita tuolla pellon laidalla?
tuppikulleille sopii sekin...
Taisi osua suomivirtahevolle kerrankin nimimerkki kohdalleen. :-D
lomalle vai itseäsi tyrkyttämään? Jos lomalle, niin sillä tuskin on sen enempää merkitystä kuin Suomi-pojalle kotimaassa.
Jos menet itseäsi tyrkyttämään, niin ei sillä juuri mitään ole väliä, sillä kyllä he sinusta pitävät sellaisena minä olet. Varo tarttuvia tuliaisia.
Turkkilaisille miehille käy minkälainen suomalainen vaan..Kyllä sä kuulet rakkauden tunnustuksia sielä ootsä minkälainen vaan..oltiin 3vuotta sitte sielä ja nyt toukokuus ollaan menos uudestaan.Oltiin luokkaretkellä sielä nii kaveri(n.120kg ja ei niin seksikäs)kävi paneskelemas turkkilaisen kans pusikos..Vinkki:ei kannata hirveesti uskoo niitten puheita..Ku tulee uudet suomalaiset sinne lomalle nii alotetaan kierros alusta..
millonkas lähdet lomalle?
oletkos jo ajellu ne karvas? muista ottaa kunnon liukasteet mukaan.siellä katos et ehdi muuta tekemään kun a-linjalla makoilla.turkkipojat pitää siitä huolen.
kuules hei älä ajele karvojaas suomessa, mä olin just turkissa lomalla ja ajeltiin sen turkkilaisalin kans mun pillunkarvat pois sekin oli ihan kivaa!!säästä vaan kaikki karvat sinne.
Se on MERHABA,Juntti!
olen itse puoliveri. nainen. ja paljon käynyt siis isäni kotimaassa.
sheivaa hyvä ihminen sääret, kainalot ja alapääsikin ennen kuin lähdet itseäsi tyrkyttämään.
karvainen... yök!