Tämä ei ole mitään muuta varten kuin mielenterveysongelmaisille joku alusta.
Tämä palsta pitäisi lopettaa
5
<50
Vastaukset
Minä alan kyllä olla samaa mieltä.
Koko Suomi24 voitaisiin laittaa kiinni.
Anonyymien huutelu ylittää kaiken muun.- Anonyymi
Mahdollisuus on myös poistua, jos ei halua täällä temmeltää ja haukkua muita.
Anonyymi kirjoitti:
Mahdollisuus on myös poistua, jos ei halua täällä temmeltää ja haukkua muita.
Totta kai. Sama mahdollisuus on KAIKILLA, vai mitä?
Jos EI keskustelemaan kykene, on outoa, jos hankkiutuu KESKUSTELUpalstalle, eikös vain?- Anonyymi
InhottavaRealisti kirjoitti:
Totta kai. Sama mahdollisuus on KAIKILLA, vai mitä?
Jos EI keskustelemaan kykene, on outoa, jos hankkiutuu KESKUSTELUpalstalle, eikös vain?Nimenomaan, jos et viihdy keskustelun parissa, miksi sitten kiusaat täällä itseäsi ja haukut toisia, arvon opettaja?
Anonyymi kirjoitti:
Nimenomaan, jos et viihdy keskustelun parissa, miksi sitten kiusaat täällä itseäsi ja haukut toisia, arvon opettaja?
Kerrohan: miten SINÄ määrittelet sanan KESKUSTELLA?
Jos et halua aiheeseen kantaa ottaa, mitä sitten urputat?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh804206Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli893441Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1203261Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.1003227- 1023077
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412714Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise2782695Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö832512Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2182484Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.962430