kun olen niin kaunis ja hyvin menestyvä.Hän suorastaan kuhisee kateellisuutta. Miehen lapset ihailevat minua ja toivovat että saisivat asua täällä meillä. Musta ei ole hyvä idea, joutuisin siivoomaan ja tekemään ruokaa ja kynnet menisi ja olisi kurjaa tehdä kotitöitä, en ole kokki ja siivous ihmisiä. Olen edustusrouva. Miehen exä ja ihan tavis ja ei huollaitseään yhtään, on kuin vanha akka.
Voisin vähän konsultoida häntä mutta on liian ylpee ja kateellinen mulle ettei ota apuani vastaan. Noh se on hänen häpeänsä, minä olen nyt miehen kanssa ja lapset ovat myös minun. Kärsikööt nyt kun ei pitänyt huolta itsestään.
Miehen exä on kateellinen
2
81
Vastaukset
- Anonyymi
Naisen Exä on kade, kun olen niin komea ja hyvin menestyvä.Hän suorastaan kuhisee kateellisuutta. Naisen lapset ihailevat minua ja toivovat että saisivat asua täällä meillä. Musta ei ole ihan hyvä idea, joutuisin korjailemaan ja tekemään remppaa ja kädet menisi ja olisi kurjaa tehdä kotitöitä, en ole kokki ja remppa ihmisiä. Olen johtaja . Naisen exä on ihan tavis ja työtön ryyppää ja tupakoi , on kuin vanha ukko
Voisin vähän konsultoida häntä mutta on liian ylpee ja kateellinen mulle ettei ota apuani vastaan. Noh se on hänen häpeänsä, minä olen nyt hänen naisensa kanssa ja lapset ovat myös minun luona Kärsikööt nyt kun ei pitänyt huolta perheestään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tuksu pakenee poliisia!
Tuksu on kaapannut lapsensa, jonka huoltajuuden hän menetti ja pakenee poliisia ilmeisesti Veijo Lallin kanssa. Lalli myi vastikään Loviisasta talonsa2024727Martina neljäs sija
Eiköhän kaikki onnitella upeasta suorituksesta ,omassa sarjassa neljäs sija 💯hienoa Martina 🇫🇮👌💯2982649Iik! Suosikkijuontaja Vappu Pimiä jakoi hyytävät kuvat lomareissulta: "Sydän meinas pysähtyä..."
Yksi Suomen suosituimmista juontajista, Vappu Pimiä, on jakanut kuvia etelän lomaltaan. Pimiä on lähtenyt lomareissulle juuri ennen uuden Tanssii Täht312631Martina uinnin jälkeen sijalla 436! Tästä tuli riemun päivä!
Martina painaa menemään sitkeästi kuin sissi! Rambolla ja Martinalla on molemmilla hidas aamu 🤣1232149- 921377
Rakastan sut ja sua
Oma turvallinen nallekarhuni. Kivaa alkavaa viikkoa parhaalle toivottaa se susta hehkuva..1411129Miksi ihmiset katsovat Salkkareita?
Miksi ihmiset katsovat Salkkareita? Onko syynä aina uudet julkkisnäyttelijät, kuten Esko Eerikäinen tai Konsta Hietanen vai dramaattiset juonenkuviot411103Voit oikeasti unohtaa minut
nainen. Olen niin väsynyt ja aikaansaamaton. Ei minusta ole kuin uninalleksi korkeintaan töiden jälkeen. Enkä edes ole niin tuuheakarvainen kuin kaupa47977Helsingin Sanomat harjoittaa kansalaistemme harhauttamista?
Suomalainen media on lietsonut sotapelkoa meihin propagoivalla manipulaatiolla --- Helsingin Sanomat on merkittävä manipulaattori [Tämän vastinkirjoi340913- 65882