Kysymys otsikossa. Mietin tässä, että taidan olla tämän asian suhteen hyvin hidas, ikää 24 vuotta ja kunnon partaa vain leuan kärjessä harvakseltaan, viikset ovat myös harvakasvuiset ja melko hennot. Kuluneen vuoden aikana tapahtunut noiden ilmaantuminen naamaan.
Saas nähdä, tulevatko koskaan kasvamaan kunnolla, ei voi geeneihinkään näköjään luottaa - isälläni ja isoisilläni on ihan tasaiset, kunnon parrat.
Milloin parrankasvusi käynnistyi kunnolla?
Anonyymi
1
146
Vastaukset
- Anonyymi
Tulet vielä kiroamaan niiden karvojen ajelua!
Aloin ajamaan vasta intin jälkeen joskus 22 - 24 vuotisena. Olisi saanut siirtyä pitempäänkin.
Poikani, 12,5% tataariverta, joutui aloittamaan partansa ajamisen 14v ikäisenä ja aikuisena on tuskaillut ko. riesan kanssa. Kaikki koneet, esimerkiksi minun filipsini eivät pysty pojan karvoihin joten hän pitää kokopartaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984812Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143942Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771974Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5371156- 531125