Kun on nyt näitä keppihevosia ja niillähän enimmäkseen leikkii tytöt.
Eikö olisi kiva, jos joku tekisi pojille samantapaisia? Jos keppi olisikin, hevosen sijaan, keppimoottoripyörä.
Kepissä olisi pyöritettävät kaasukahvat ja hevosen pään tilalla olisi moottoripyörän nopeusmittaritaulukko, pieni tuulisuoja ja ajovalo. Pikkumiehet varmasti tykkäisivät ajella keppimotskarilla.
Keppihevosten lisäksi uusi idea
Anonyymi
0
67
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392417
- 581402
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381323- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40929Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122818- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23606Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586