Rakinruuista MOTissa

Anonyymi

Rakit ovat myös raadonsyöjiä joten rakinruuat ovat niille luonnollista ruokaa kun käytetään kaikkia saatavilla olevia raatoja, ilmeisesti myös lopetettuja rakkeja. Syöhän ne luonnossakin mitä tahansa jätteitä ja mitä kiinni saavat, myös toisiaan. Toivottavasti eivät sentään ihmisten ruumiita käytä, en kyllä ihmettelisi, mutta olisi epäeettistä. Rakkihullut tosin voisi testamentata omat ruumiinsa rakeille.

6

70

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Rakki sanan yleton käytto kertoo kirjoittajasta enemmän, kuin kirjoituksen sisälto. Hoitoon olisi hyvä hakeutua.

      • Anonyymi

        Ei auta enää hoidot. Menetetty tapaus. Säälittävää.


      • Anonyymi

        Kyllä ilmaston lämpeneminen ja saastuminen hoitelee rakit, pian tosiasiat on pakko tunnustaa, järjetön petoelukoiden hyysääminen kielletään. Ovathan ne myös aivan liian vaarallisia raatelijoina ja tautien levittäjinä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä ilmaston lämpeneminen ja saastuminen hoitelee rakit, pian tosiasiat on pakko tunnustaa, järjetön petoelukoiden hyysääminen kielletään. Ovathan ne myös aivan liian vaarallisia raatelijoina ja tautien levittäjinä.

        Pari rauhoittavaa ja arkipaivana yhteys avohoidon yhteyshenkiloon. Kerro peloistasi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä ilmaston lämpeneminen ja saastuminen hoitelee rakit, pian tosiasiat on pakko tunnustaa, järjetön petoelukoiden hyysääminen kielletään. Ovathan ne myös aivan liian vaarallisia raatelijoina ja tautien levittäjinä.

        Ihminen,levittää nyt tsutia.Hui,vaarat vaanivat...


    • Anonyymi

      Eilenkin poliitikot kertoilivat järjettömiä rajoituksia että saastuminen ja ilmaston lämpeminen saataisiin loppumaan, esim ihmisten lihansyönnin rajoittaminen, mutta ilmeisintä epäkohtaa ei yksikään nosta esille.

      Miksi helvetissä rakeille kuskataan valtavat määrät lihaa toiselta puolelta maapalloa ja juuri sieltä missä sademetsiä tuhotaan. Miksi rakkien annetaan kuseksia ja paskoa maahan juuri siellä missä saastumista eniten tapahtuu eli isoissa rannikkaupungeissa. Miksi rakkien annetaan sairastuttaa ja raadella ihmisiä. Rakit on ehdottomasti kiellettävä tai laitettava vähintäänkin monen tonnin haittamaksut /rakki/vuosi ja kuonokopat pakollisiksi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6158
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5627
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      57
      2663
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      107
      2078
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1788
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1734
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1623
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1277
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1187
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1038
    Aihe