Seksifoorumille mentäessä on ikätarkistus. Kun avaa jonkun viestin, on taas ikätarkistus. Annettujen ikien ei tarvitse olla samoja, kunhan ovat jotain.
Hulluinta on, että kun on mennyt foorumille ja suoriutunut ikätarkastuksesta, voikin aloittaa uuden keskustelun, Siihen ei tarvita ikätarkistusta. Ikätarkistukseen törmää vasta sitten, kun kirjoitus on mennyt foorumille.
Eli lukea ei viestejä saa ilman ikätarkistusta, mutta kirjoittaa saa.
Tuo ikätarkistus tuplana tuli viime vuotisen uudistuksen yhteydessä. Saisivat poistaa lipsahduksensa.
Järjettömyyttä
3
165
Vastaukset
Moi! Rekisteröityneen käyttäjän ei tarvitse tehdä ikätarkistusta Seksi-kategoriassa, jos ikä tilin tiedoissa on yli 18 vuotta. Tuohon tarkistusasiaankin on kyllä tulossa korjaus myöhemmin, jos et halua rekisteröityä. Tarkempaa ajankohtaa korjaukselle ei valitettavasti vielä ole, joten suosittelen rekisteröitymistä, mikäli ikätarkistus ärsyttää. Kirjautunut käyttäjä voi kirjoittaa myös anonyymina valitsemalla kohdan Käytä nimimerkkiä Anonyymi.
Terkuin,
Emma,
Suomi24-tiimi- Anonyymi
Ennen rekisteröityneet saattoivat keskustella suoraan ohi foorumien. Ennen saattoi mennä katsomaan profiilia. Nykyisin tuo kaikki on poistettu. Mitä rekisteröitymisellä tekee?
- Anonyymi
Järjettömyydestä tuli mieleen nämä Hyvinkään polkupyöräilijät,ovat varmaan valtaosaltaan KOVAPÄISIÄ!! Näin oletan koska kypärättömiä pyöräilijöitä on liikenteessä huolestuttavan paljon,myös vanhempaa väkeä !!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23745139Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12025951SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32115629Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16110772Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369121Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla828451Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2386808Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2196463Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!306463