Järjettömyyttä

Anonyymi

Seksifoorumille mentäessä on ikätarkistus. Kun avaa jonkun viestin, on taas ikätarkistus. Annettujen ikien ei tarvitse olla samoja, kunhan ovat jotain.

Hulluinta on, että kun on mennyt foorumille ja suoriutunut ikätarkastuksesta, voikin aloittaa uuden keskustelun, Siihen ei tarvita ikätarkistusta. Ikätarkistukseen törmää vasta sitten, kun kirjoitus on mennyt foorumille.

Eli lukea ei viestejä saa ilman ikätarkistusta, mutta kirjoittaa saa.

Tuo ikätarkistus tuplana tuli viime vuotisen uudistuksen yhteydessä. Saisivat poistaa lipsahduksensa.

3

184

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moi! Rekisteröityneen käyttäjän ei tarvitse tehdä ikätarkistusta Seksi-kategoriassa, jos ikä tilin tiedoissa on yli 18 vuotta. Tuohon tarkistusasiaankin on kyllä tulossa korjaus myöhemmin, jos et halua rekisteröityä. Tarkempaa ajankohtaa korjaukselle ei valitettavasti vielä ole, joten suosittelen rekisteröitymistä, mikäli ikätarkistus ärsyttää. Kirjautunut käyttäjä voi kirjoittaa myös anonyymina valitsemalla kohdan Käytä nimimerkkiä Anonyymi.

      Terkuin,
      Emma,
      Suomi24-tiimi

      • Anonyymi

        Ennen rekisteröityneet saattoivat keskustella suoraan ohi foorumien. Ennen saattoi mennä katsomaan profiilia. Nykyisin tuo kaikki on poistettu. Mitä rekisteröitymisellä tekee?


    • Anonyymi

      Järjettömyydestä tuli mieleen nämä Hyvinkään polkupyöräilijät,ovat varmaan valtaosaltaan KOVAPÄISIÄ!! Näin oletan koska kypärättömiä pyöräilijöitä on liikenteessä huolestuttavan paljon,myös vanhempaa väkeä !!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4158
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      28
      3127
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2330
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1348
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      919
    6. 133
      911
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      832
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      776
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    Aihe