Voiko Väykkyyn rakastua?

Minusta tuntuu että voi!

Muita rakastuneita?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Täällä!!!!!



hi hi

Äänestä

Hänen innostuneisuuttaan ja monipuolisuuttaan arvostan. Mielelläni olisin mukana tekemässä tilaviiniä tai luomuviljelemässä. Nuorisokodin toiminta kiinnostaisi, millä menetelmillä lapsia kasvatetaan. Mutta en enää usko rakastuvani enkä varsinkaan sitä kaipaa, kolme-neljä kertaa elämässä sattunut, se riittää. Järjellä mennään, niin kauan kuin sitä on.

Äänestä
  • Hänessä olisi esikuvaa nuorisolle päinvastoin kuin jollain huumediileri-fitnesmodelleilla.

    Äänestä

En minä. Minulla on ollut tuo Darth Vader jo pitkään salarakkaana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minusta tuntuu että voi!

Muita rakastuneita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu