ALAVUDELLA TILAVA YKSIÖ VUOKRATTAVANA

ISO LASITETTU PARVEKE 30 m2 YKSIÖ 330,- Alavus keskusta heti vapaa.

SIISTI YKSIÖ 30 m2 ALAVUDEN KESKUSTASSA

1 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3, sijaitsee kerrostalon ensimmäisessä asutussa kerroksessa.

Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.
Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla.
Tuurin ostoskeskuspalvelut lähettyvillä, auki 9-21 joka päivä.

Taloyhtiössä iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, ilmaisia tienvarsi paikkoja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.

Keittokomerossa on L - mallinen keittiökaapisto, tiskipöytä, uusi 4-liesinen hella, uuni ja jääkaappi pakastinlokerolla, runsaasti tilaa tavaroille.

Eteisessä vaatenaulakko, rappukäytävään tuplaovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa oma varastotila , kylmiötila vihanneksille, marjoille ja pyörävarasto kelkkaa ja pyörää varten.

Kylpyhuoneessa käsienpesuallas, WC, peilikaappi ja suihku peseytymistä varten.
Yksiöstä on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta näkyy mm kaupungintalolle.

Vuokra 330,00 kuukaudessa, vesi 20,00, sähkö mittarin mukaan.
2 kk vuokratakuu ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa muuttamista varten.

Ammattimaalari on juuri maalannut kaikki tilat, katot, seinät, oh, eteisen, keittokomeron ja pesutilat, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.

"Tämä täytyy nähdä!"

Ota yhteyttä:
Tiedustelut ja näyttö Pirjo Miettinen 040-5602760 tai Seppo Miettinen 0400-284649.

Luotettavaa asunnonvuokrausta jo vuodesta1974 lähtien mm Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.

0

133

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

        Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
        Pyhäjärvi
        142
        1680
      2. Oivallus

        Mitä olet oivaltanut viimeksi?
        Ikävä
        154
        1134
      3. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

        Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
        Sinkut
        351
        1001
      4. Miten voi sinun

        tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
        Ikävä
        70
        980
      5. 69
        768
      6. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

        ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
        Pyhäjärvi
        56
        743
      7. Väleistä

        Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
        Ikävä
        69
        701
      8. Rakastan sinua mies

        Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
        Ikävä
        38
        654
      9. Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"

        Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi
        Tanssii tähtien kanssa
        8
        623
      10. Missä vaiheessa

        Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
        Ikävä
        34
        597
      Aihe