Elikkä mulla on 2011 vuoden yzäri jossa pitäs vaihtaa jäähytysnesteet. Siinä on nyt vihreen väristä nestettä mutta en löytäny samanlaista kaupasta. Löysin sen sijaan motulin motocool expert hybrid tech kamaa, jossa väitetään olevan sopiva heittää vanhojen sekaan. Tää hybrid tech on siis keltasta ni onko se turvallista heittää vanhojen vihreiden nesteiden sekaan?
Jäähdytysneste
Anonyymi
1
82
Vastaukset
- Anonyymi
sillä värillä ei ole mitään merkitystä.se mistä se jäähdytinneste on tehty on tärkeää,esim. Glykolipohjaista vai biopropyleeni pohjaista nestettä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871714- 851222
- 1101113
- 67906
- 102874
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56818- 47731
- 36722
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47671- 33653