Palvelimenne ovat huonontuneet merkittävästi. Taidatte pitää asiakkaitanne tyhminä.
Hyvästi en teitä kaipaa
7
327
Vastaukset
- Anonyymi
Vain kaltaisinaan.
- Anonyymi
Sallikaa tuhlaajapojan paluu, olen niin helvetin kännissä.
- Anonyymi
" Pahus sivua ei löydy" - Käsiraudat ja suukapula löytyy.
- Anonyymi
Eipä ole ollut enää noita ongelmia kun otin mainosteneston pois päältä. Lisäksi klikkailen ahkerasti täällä mainoksia.
Joten kyllä Suomi24 toimii loistavasti, nopeasti ja varmasti, huikea palvelu.
- Anonyymi
Ei tätä nyt kauheen fiksut käytä
Niin ne "fiksut" ovat yksimielisesti facebookoissa kaakattamassa, mutta ihmettelen miksi näiltä palstoilta pitää hakea niitä kaakattamisen aiheita. Eikö omahyväisyys tule riittävästi ylläpidetyksi yhtä mieltä yhdistyksessä?
- Anonyymi
En tykkää siitä että pidetään tyhmänä, vaikka mua on huijattu miljoona kertaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1053808Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe543141- 793087
- 192975
- 282764
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans52645- 522482
- 192237
- 602148
- 592026