Sex tape ohjelma, pornoa, hyi ett rahasta mennään tollasten vai tyhmyydestä?
Kuinka ne kehtaa-Myötähäpeää!
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Exhibionisti menee mielellään tuollaiseen ohjelmaan, eikä siinä mitään, eihän ole mikään pakko katsoa jos ei pidä? Katsos, me kaikki emme ole samasta puusta veistettyjä.
Luulisi ettei julkea enää ovesta ulos ikinä mennä, töihim yms, se akkakin suihkussa miehen edessä hyi saasta, pitääkö onko pakko, hyi saastat!
Kauhiaa on tollanen meno, minäki tallensin ja olen kattonut viis kertaa ja aina on yhtä törkiää.
😎😁🤣
Minulla ei ole hajuakaan siitä, mistä ohjelmassa on kyse, koska en ole sitä katsonut.
Jotain hyvin paheksuttavaa se varmaankin sisältänee, koska siitä on aloitus tehty.
Makeat naurut sain kommentistasi ja siitä syystä ansaitset 10 pistettä ja sen kuuluisan papukaijamerkin.
Hyvä sinä!
Kaksinaismoralismi kukoistaa tässä aloituksessa, näin oletan.
kylmätotuus
Ja sinä sitten mielesi pahoitit.
No oliko pakko katsoa?
=DW=
Katson kaiken. Todella hidastettuna. Monta kertaa. Edestakaisin, takas edaisin...Aamusta iltaan.
Onhan telkussa muitakin tuon tapaisia ohjelmia, varsinkin nämä exät rannalla ja joku muukin ohjelma. No, ite en menis tollasiin (en täs iäs :)) enkä katokkaan tutustumisen jälkeen, ei ollu mun juttuni. Mut niillekin ohjelmille löytyy kattojansa ja he saa kattoa.
Minulle on sattunut niin, joskus, että exät äksyinä ilman rantoja kautta rantain.
Heheh :)) aamun paras!
Myötähäpeä ei kerro mitään kenestäkään muusta, vain häpeän tuntijasta jotain hyvin negatiivista. - Nm. Oma moka
Minäpä näin itse nänninkin!
On se sukkela nipukka, on se.