Iskuri treffit

Anonyymi

Harmi kun iskuri treffit on kuihtunut lähes kokonaan, siellä oli helppo laittaa viesti kun ei heti tarvitse puhelinnumeroaan paljastaa ennen kuin hieman kyseli.

25

7502

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Muista aina pre-paid kortti!
      Puhelinyhtiöissä on paljon uteliaita homoja,selvittävät tietojasi.

    • Anonyymi

      Kyllähän se kuihtuu kun aletaan rahastamaan. Nimittäin ennen iskurin tehtävä oli auttaa ihmisiä löytämään toisensa, mutta nykyään sen tarkoitus on kerätä ihmisiltä rahat pois. Joten minun puolesta saavat pitää iskurinsa.

      • Anonyymi

        Iskuri on uudistuksen jälkeen mennyt selvästi parempaan. Joka ilta saman ilmoituksen julkaisevien määrä on tippunut lähes nollaan (aiemmin kun ilmoitusten jättö oli maksutonta, niitä oli varmaan puolet ilmoituksista) ja totta puhuen, jos jollekin vajaan euron hinta ilmoituksen jättämisestä tai sellaiseen vastaamisesta on liikaa, niin en kyllä tällaista tapausta halua tavata. Ensimmäisessä viestissä voi jakaa puhnro/kik/email ja jatkaa ilman Iskurin maksua.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Iskuri on uudistuksen jälkeen mennyt selvästi parempaan. Joka ilta saman ilmoituksen julkaisevien määrä on tippunut lähes nollaan (aiemmin kun ilmoitusten jättö oli maksutonta, niitä oli varmaan puolet ilmoituksista) ja totta puhuen, jos jollekin vajaan euron hinta ilmoituksen jättämisestä tai sellaiseen vastaamisesta on liikaa, niin en kyllä tällaista tapausta halua tavata. Ensimmäisessä viestissä voi jakaa puhnro/kik/email ja jatkaa ilman Iskurin maksua.

        Tämä oli hyvä huomio. Ennen samat vakiovonkaajat nostivat oman ilmoituksensa ensimmäiseksi lähes päivittäin. Nyt täytyy olla jonkin verran tosissaan, että viitsii ilmoituksen jättää ja siihen vastata. Kannattaa käyttää prepaid-numeroita ja anonyymejä sähköpostiosoitteita tietysti. Jos et tiedä, niin anonyymi sähköpostiosoite on helppo tehdä. Täytät kaikki kohdat keksityillä tiedoilla.


    • Anonyymi

      Harmi kun meni kaupalliseksi. Täällä Keski-Suomessa vaikea löytää kavereita kun ei ole missään vapaasti kiinnostavia kavereita.

    • Anonyymi

      Yksi mistä iskuri ei edelleenkään ole eroon päässyt ovat kusettajat. Jälleen törmäsin tälläiseen naikkosen joka pyytää tapaamisen ehtona lataamaan hänelle puheaikaa 20 eurolla. Mikäli maksat, et tästä naikkosesta enää tule kuulemaan, mikäli kyseessä on edes nainen. En tiedä sitten kumpi tässä onkaan tyhmä, se varmistusmaksun maksaja, vaiko tuo seuran hakija, joka kuvittelee saavansa tietoa hänelle vastaavasta seuranhakijasta, ja hänen luotettavuudestaan ja turvallisuudesta.

      Muistakaa, järki käteen kun seuraa haette, kuvia riittää netissä ladattavaksi omaan käyttöön miljoonittain, joita sitten lähetellä muka ominaan ja sähköpostit voi luoda millä nimellä ja sukupuolella tahansa. Mitään varmistusmaksuja ei todellakaan kannata maksella, van ennempi tehdä rikosilmoitus petoksen yrityksestä suoraan.

    • Anonyymi

      Hyvä juttu Gay

    • Anonyymi

      En tiedä onko homot sen luovempia kuin heterot, mutta nykyajan työelämässä enormi dildon omistava Gay saattaa olla löytö tietyn tyyppisille miespomoille.

    • Anonyymi

      Tiedän että Hesassa moni Gay nuori on aloittanut esim. astioiden tiskaajana.

      • Anonyymi

        Keittiön nurkassa on ihanaa ottaa poskeen.


      • Anonyymi

        Eteneet työelämässä jopa tarjoilijoiksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eteneet työelämässä jopa tarjoilijoiksi.

        Hampurilaisketjuun? Tiskaajana lähiesimieheni ovat hetero miehiä. He tietävät että seurustelen jenkkifutarin kanssa.


    • Anonyymi

      Me ollaan niin tavallisia. Tiskaus onnistuu ilman taukoja.

    • Anonyymi

      Hei vieläkö tää toimii paa viestii..

      • Anonyymi

        Hei kellä matka sattuu 4 tietä Pyhäsalmeen paa viestii paikka on ja iso järvi


    • Anonyymi

      Iskuri on oikein varsinainen pöljien ja idioottien hommaa.

    • Anonyymi

      JODEL sovellutus @homoseksi mutta siellä enimmäkseen perseilijä homojen munantoive ilmoituksia.
      @homo hillitympää mutta maskuliinpakotus peloista vihaisia femiini homoja aktiivisina aika tavalla.

      • Anonyymi

        Munan rukoilua ehkä paremmin ilmaistuna.


    • Anonyymi

      Totta

    • Anonyymi

      Homoilu on sairasta ja tuho ihmiselle

      • Anonyymi

        ootko kokeillut


      • Anonyymi

        Tulee vielä aika että homot ja lesbot on enemmistönä ja heterot vähemmistönä tässä yhteiskunnassa ja toden näköisesti heterotkin muuttuvat gay henkiseksi koska vastakkaista sukupuolta ei saa rahallakaan.


    • Anonyymi

      Niinpä. Mustaa miestä vailla, jotenkin ihania, söpöjä Irakilaiset. Nami tänään tapasin yhden ja rakastuin heti. En ole ekaa kertaa miehen perässä tai hän minun perässäni?

      • Anonyymi

        Irakilaiset tykkää pulskista


    • Anonyymi

      Hintteily ja bisseily on sairasta ja ihan " ( * ) : stä " kumpikin

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      267
      4809
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      81
      3257
    3. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      39
      2857
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2533
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1807
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      97
      1600
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      94
      1378
    8. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      144
      1015
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      70
      997
    10. Laita vielä yksi viesti

      Saisin rohkeutta☺️ Naiselta
      Ikävä
      102
      956
    Aihe