Iskuri treffit

Anonyymi

Harmi kun iskuri treffit on kuihtunut lähes kokonaan, siellä oli helppo laittaa viesti kun ei heti tarvitse puhelinnumeroaan paljastaa ennen kuin hieman kyseli.

25

6656

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Muista aina pre-paid kortti!
      Puhelinyhtiöissä on paljon uteliaita homoja,selvittävät tietojasi.

    • Anonyymi

      Kyllähän se kuihtuu kun aletaan rahastamaan. Nimittäin ennen iskurin tehtävä oli auttaa ihmisiä löytämään toisensa, mutta nykyään sen tarkoitus on kerätä ihmisiltä rahat pois. Joten minun puolesta saavat pitää iskurinsa.

      • Anonyymi

        Iskuri on uudistuksen jälkeen mennyt selvästi parempaan. Joka ilta saman ilmoituksen julkaisevien määrä on tippunut lähes nollaan (aiemmin kun ilmoitusten jättö oli maksutonta, niitä oli varmaan puolet ilmoituksista) ja totta puhuen, jos jollekin vajaan euron hinta ilmoituksen jättämisestä tai sellaiseen vastaamisesta on liikaa, niin en kyllä tällaista tapausta halua tavata. Ensimmäisessä viestissä voi jakaa puhnro/kik/email ja jatkaa ilman Iskurin maksua.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Iskuri on uudistuksen jälkeen mennyt selvästi parempaan. Joka ilta saman ilmoituksen julkaisevien määrä on tippunut lähes nollaan (aiemmin kun ilmoitusten jättö oli maksutonta, niitä oli varmaan puolet ilmoituksista) ja totta puhuen, jos jollekin vajaan euron hinta ilmoituksen jättämisestä tai sellaiseen vastaamisesta on liikaa, niin en kyllä tällaista tapausta halua tavata. Ensimmäisessä viestissä voi jakaa puhnro/kik/email ja jatkaa ilman Iskurin maksua.

        Tämä oli hyvä huomio. Ennen samat vakiovonkaajat nostivat oman ilmoituksensa ensimmäiseksi lähes päivittäin. Nyt täytyy olla jonkin verran tosissaan, että viitsii ilmoituksen jättää ja siihen vastata. Kannattaa käyttää prepaid-numeroita ja anonyymejä sähköpostiosoitteita tietysti. Jos et tiedä, niin anonyymi sähköpostiosoite on helppo tehdä. Täytät kaikki kohdat keksityillä tiedoilla.


    • Anonyymi

      Harmi kun meni kaupalliseksi. Täällä Keski-Suomessa vaikea löytää kavereita kun ei ole missään vapaasti kiinnostavia kavereita.

    • Anonyymi

      Yksi mistä iskuri ei edelleenkään ole eroon päässyt ovat kusettajat. Jälleen törmäsin tälläiseen naikkosen joka pyytää tapaamisen ehtona lataamaan hänelle puheaikaa 20 eurolla. Mikäli maksat, et tästä naikkosesta enää tule kuulemaan, mikäli kyseessä on edes nainen. En tiedä sitten kumpi tässä onkaan tyhmä, se varmistusmaksun maksaja, vaiko tuo seuran hakija, joka kuvittelee saavansa tietoa hänelle vastaavasta seuranhakijasta, ja hänen luotettavuudestaan ja turvallisuudesta.

      Muistakaa, järki käteen kun seuraa haette, kuvia riittää netissä ladattavaksi omaan käyttöön miljoonittain, joita sitten lähetellä muka ominaan ja sähköpostit voi luoda millä nimellä ja sukupuolella tahansa. Mitään varmistusmaksuja ei todellakaan kannata maksella, van ennempi tehdä rikosilmoitus petoksen yrityksestä suoraan.

    • Anonyymi

      Hyvä juttu Gay

    • Anonyymi

      En tiedä onko homot sen luovempia kuin heterot, mutta nykyajan työelämässä enormi dildon omistava Gay saattaa olla löytö tietyn tyyppisille miespomoille.

    • Anonyymi

      Tiedän että Hesassa moni Gay nuori on aloittanut esim. astioiden tiskaajana.

      • Anonyymi

        Keittiön nurkassa on ihanaa ottaa poskeen.


      • Anonyymi

        Eteneet työelämässä jopa tarjoilijoiksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eteneet työelämässä jopa tarjoilijoiksi.

        Hampurilaisketjuun? Tiskaajana lähiesimieheni ovat hetero miehiä. He tietävät että seurustelen jenkkifutarin kanssa.


    • Anonyymi

      Me ollaan niin tavallisia. Tiskaus onnistuu ilman taukoja.

    • Anonyymi

      Hei vieläkö tää toimii paa viestii..

      • Anonyymi

        Hei kellä matka sattuu 4 tietä Pyhäsalmeen paa viestii paikka on ja iso järvi


    • Anonyymi

      Iskuri on oikein varsinainen pöljien ja idioottien hommaa.

    • Anonyymi

      JODEL sovellutus @homoseksi mutta siellä enimmäkseen perseilijä homojen munantoive ilmoituksia.
      @homo hillitympää mutta maskuliinpakotus peloista vihaisia femiini homoja aktiivisina aika tavalla.

      • Anonyymi

        Munan rukoilua ehkä paremmin ilmaistuna.


    • Anonyymi

      Totta

    • Anonyymi

      Homoilu on sairasta ja tuho ihmiselle

      • Anonyymi

        ootko kokeillut


      • Anonyymi

        Tulee vielä aika että homot ja lesbot on enemmistönä ja heterot vähemmistönä tässä yhteiskunnassa ja toden näköisesti heterotkin muuttuvat gay henkiseksi koska vastakkaista sukupuolta ei saa rahallakaan.


    • Anonyymi

      Niinpä. Mustaa miestä vailla, jotenkin ihania, söpöjä Irakilaiset. Nami tänään tapasin yhden ja rakastuin heti. En ole ekaa kertaa miehen perässä tai hän minun perässäni?

      • Anonyymi

        Irakilaiset tykkää pulskista


    • Anonyymi

      Hintteily ja bisseily on sairasta ja ihan " ( * ) : stä " kumpikin

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      72
      3073
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      55
      2735
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2345
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2188
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      2006
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      57
      1949
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1586
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1547
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1390
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      30
      1361
    Aihe