rauhallisesti. Oltiin oman perheen kesken, mihen lapset olivat onneksi äidillään. Sai nauttia vappuruuasta ja rauhasta oikein kunnolla.
Ensiviikonloppunakaan ei tule, kun on äitienpäivä, ja miehen kerstat ovat onneksi siellä äidillään, niin on rauha olla ja juhlia ja syödä kakkua ja ehrkkuja. Onneks olen nyt, kaksi viikkoa ilman häiriköitä.os
Tietysti miellä on ikävä, mutta onneksi mun lapset korvaavat heidät. Ovat erittäin fiksuja ja rauhallisia, mieskin kehuu kuin on ihania lapsia.
Omistaan ei juuri puhu, varmasti häpee heidän häirikkökäyttäytymistään ja koulumenestystään. Hyvä et pääsevät kouluun, on sekin ongelma meiltä poissa.
Mut tosiaan, meillä oli kiva vappu, ja kiva tulee äitienpäiväkin olemaan. Voi ostaa vaikka mitä herkkuja, ja sydöä rauhassa. Olisi kiva ilma voisi mennä vaikka ulos syömään ja tallustelemaan. Suuri juhlapäivä.
Vappu meni tosi kivasti ja
3
75
Vastaukset
- Anonyymi
Vappu meni tosi kivasti ja rauhallisesti. Oltiin oman perheen kesken, nasin lapset olivat onneksi isillään . Sai nauttia vappuruuasta ja rauhasta oikein kunnolla.
Ensiviikonloppunakaan ei tule, kun on mun syntymäpäivä , ja naisen kerstat ovat onneksi siellä isällään , niin on rauha olla ja juhlia ja syödä kakkua ja juoda olutta . Onneks olen nyt, kaksi viikkoa ilman häiriköitä.os
Tietysti miellä on ikävä, mutta onneksi mun lapset korvaavat heidät. Ovat erittäin fiksuja ja rauhallisia, naiskin kehuu kuin on ihania lapsia.
Omistaan ei juuri puhu, varmasti häpee heidän häirikkökäyttäytymistään ja koulumenestystään. Hyvä et pääsevät kouluun, on sekin ongelma meiltä poissa.
Mut tosiaan, meillä oli kiva vappu, ja kiva tulee syntymäpäiväkin olemaan. Voi ostaa vaikka mitä herkkuja, viinaa ja sydöä rauhassa. Olisi kiva ilma voisi mennä vaikka ulos syömään pihalle ja juomaan tallustelemaan. Suuri juhlapäivä. - Anonyymi
"Mihen" ne lapset joutu, " vappuruuasta", " ensiviikonloppunakaan" ,"kerstat" "ehrkkuja" onneks" os" miellä" sydöä" voisi" ym .
Opettele Trolli kirjoittamaan. - Anonyymi
Eikö sinä uusi lasten iti välitä mihen lapsista vai miksi ne ei onnittele häntä? Onko lasten entinen äiti katellinke kun lapsilla on uusi äiti elämässään? Ei kannata, saa ex äiti enempi vapaata ja ei niin paljon vastuuya kun uusikko ksavattaa ja hoitaa heidän aisat koulut ja ongelmat. Anna uudelle äidille madhdollisus jotta lapet oppivat että se on heille rikkaus ja heidän parhaaksi, että uusi äiti on tullut heidän elämään ohjaamaan ja poistamaan ongelma t
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus64205Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1142517Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J681068Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?191954- 37915
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38901- 47884
- 36836
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke119815Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35792