Näyttää olevan hinnat halpoja.
FPV WiFi Drone yli 30 min lento ajalla n. 50€
Onko kukaan kokeillut, onko näistä mihinkään.
Drone Kiinakaupasta
3
202
Vastaukset 3
- Anonyymi
Kokeiltu on, lentää mutta kuvaa ei tule.
- Anonyymi
Menin halpaan ostin huutokaupat.com sivulta Dronen, lentää ja on jotenkin myös ohjattavissa mutta siihen sen tarina sitten päättyykin, pitäisi olla kaksi kameraa , ohjelmat ladattu, mutta mitään kuvaa ei tule yhtään mihinkään .
Hinta oli huudossa 60€ ja kun maksoin hinta pomppasi 90€ no ajattelin jos tuo toimii niin mikäs siinä. Missä siinä onkaan juuri sitä kuvaa ei sitten vaan saa millään, vastuu huutokaupan. Ohjeet on lähinnä sellaiset että paina nappia niin laittee käynnistyy, lataa appi skannaamalla QR coodi. Siinä ne ohjeet. Mutta kuvaa ei tule.
Siis härveli on pirun huono leluksikin ja painoa 80 grammaa.
Syvästi pettynyt. - Anonyymi
50 tuntia yritetty väellä ja voimalla saada dronesta kuvaa iPadiin mutta näyttää täysin turhalta ei onnistu. Olisi sillä jotain käyttöä kun edes kamerat toimisivat vaikka ei lentäisikään. Hukkaan meni 300 tuntia asetustekemistäja 6 ihmisen hermot.
Ei toimi se on uskottava.
En voi mitenkään suositella huutokaupat.com dronea jonka hinta on 60€ mutta kun drone on kotona 90€ ei tosiaankaan ole kaiken tuskan ja vaivan arvoinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2481060Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49880Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "223822- 98821
- 69706
- 56648
- 91581
- 64566
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2528Rekkawelinehkä
Vitunvelin ehkä...miten rekka auto voi jatkaa pysähtymättä vaikka tappaa mopoilijan,tänään tapahtunut pmäelle vievällä 237509