transformers energoni

kattooko kukaa tota otsikon ohjelmaa
3300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

täyspaska kakka ohjelma...dubattu niin surkeesti että voi paska!

Äänestä
  • vähä on siisti ohjelma.
    paras on tietenkin optimus prime (vai miten se ny kirjotetaan?)ja se vihree monipää!

    Äänestä

  • polar kirjoitti:

    vähä on siisti ohjelma.
    paras on tietenkin optimus prime (vai miten se ny kirjotetaan?)ja se vihree monipää!

    niin mä kans katon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hamzukka kirjoitti:

kattooko kukaa tota otsikon ohjelmaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu