Siellä viedään miehiä haipakkaan. Oltiin kerran miehen ja perheen kanssa kipsalla niin viisi heitukkaa tuli pikkuhiprakassa minihameen kanssa yytänään mieheltäni tulta, me naurettiin katketakseen että olipa huono iskuyritys.
Kiellä kyllä miestä lähtee kuin pipoo toisten näätien mukaan. Pitää olla varovainen.
Kerran mies oli yksin niin ihan tulivat siihen päätä silittelemään ja iskemään.
Älkää koskaan menkä jäätelkioskeille illalla tai laittako miestä yksin sinne, siellä viedään kaikki miehet.
Kyllä meitä nauratti, mies sanoi että kaikenlaisia akkoja on olemassa, ja sanoi ettei mulla oo mitään vaaraa, hän ei mua kaunotarta heitä pois ikinä.
Jäätelökieoskit pitäisi kieltää ja laissa ollaettä sakkoa jos isket miehiä toisten miehiä, sakkolappu kouraan kioskista jos myyjä huomaa et joku yrittää viedä miehen.
Jäätelökioskit avautuivat
1
140
Vastaukset
- Anonyymi
Jäätelökioski avautuivat siellä viedään naisia haipakkaan. Oltiin kerran naiseni ja perheen kanssa kipsalla niin viisi jannua tuli pikkuhiprakassa piukoissa farkuissa pyytämään naiseltani tulta, me naurettiin katketakseen että olipa huono iskuyritys.
Kiellä kyllä naista lähtee kuin pipoo toisten sikojen mukaan. Pitää olla varovainen.
Kerran nainen oli yksin niin ihan tulivat siihen päätä silittelemään ja iskemään.
Älkää koskaan menkä jäätelkioskeille illalla tai laittako naista yksin sinne, siellä viedään kaikki naiset.
Kyllä meitä nauratti, nainen sanoi että kaikenlaisia ukkoja on olemassa, ja sanoi ettei mulla oo mitään vaaraa, hän ei mua komistusta heitä pois ikinä.
Jäätelökieoskit pitäisi kieltää ja laissa ollaettä sakkoa jos isket naisia toisten naisia sakkolappu kouraan kioskista jos myyjä huomaa et joku yrittää viedä naisen, naiset on niin vietävissä , kun ovat hiukan tyhmiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825067Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813636SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt502661SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun162378SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412296Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1012222Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292097Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan732084Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja912045Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211566