Älkää myykö mitään kulta. Fi firmalle ne kusettaa sen kun ehtivät. Luvataan esim. 14 karaatln kullasta 32.96€g mutta sitten kun olet lähettänyt sinne joitakin kulta esineitä ne maksaa vain 8€g. Jos et suostu niiden tarjoamaan hintaan ne kyllä lähettää ne takaisin mutta joudut maksaan 25€ ja 3.5€ gammalta arviointi maksua. Moni ei ole saanut rahoja mitkä on luvattu. Eikä myöskään esineitä takaisin. Ja meitä on satoja joita on huijattu. Kaikki joita on huijattu tehkää rikos ilmoitus. Tämä norjalais ruotsalais firma pitää saada poi meiltä meitä huijaamasta. Ei vastata jos niille soittaa. Älkää ismeessä olko missään tekemisissä kyseisen virman kanssa jos ette halua menettää koruja ne ja rahojanne.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll16881Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518