Painetta

Onkos tietoa kuuluuko tankkiin tulla painetta ja jos niin miksi se sinne ilmestyy.Kun avaan tankin korkin niin se suhahtaa aina.Ei kai sellainen paine siellä ihan hyvääkään voi tehdä.Kuuluuko sen poistua jotain reittiä esim korkin tiivisteen välistä tms..
1218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

riippuu vähä mikä pyörä sulla on?Kyykkypyöristä en tiedä mutta crossikuskina tiedän et crosseissa on huohotin letku tankin korkissa mistä paine pääsee pois..ja mun käsittääkseni kaikissa pyörissä täytyy olla huohotus mahdollisuus tankissa koska täytyyhän tankiin jostain tulla ilmaa sisällekin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kawa kirjoitti:

Onkos tietoa kuuluuko tankkiin tulla painetta ja jos niin miksi se sinne ilmestyy.Kun avaan tankin korkin niin se suhahtaa aina.Ei kai sellainen paine siellä ihan hyvääkään voi tehdä.Kuuluuko sen poistua jotain reittiä esim korkin tiivisteen välistä tms..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu