olen mies haen miestä joka on minun kanssa alasti nuollaan heppiä pannaan perään otetaan uudestaan suihinotot ja taas pannaan tule nauttimaan kanssani odotan
alasti kaikki on hyvää
8
958
Vastaukset
- Anonyymi
Sun puh numero hävinnyt! Olet tosi kiimassa sulle pitää saada vaki muna jota imeksit..
- Anonyymi
kyllä vaki muna olisi hienoa 0443413783 suuni odottaa kulliasi peräkin on käytössä odotan
- Anonyymi
olen taatusti terve mies oletko sinä kans terve ottaamaan kullia ja nauttimaan kanssani
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
olen taatusti terve mies oletko sinä kans terve ottaamaan kullia ja nauttimaan kanssani
Terveys sekä luottamus tälläisessä suhteessa tärkein! Olis upeeta kun aina kun tapaisi molemmilla kova kiima päällä sais molemmat tyhjennettyä paineet pois. Vois taas jäädä odottaa seuraavaa kertaa..
- Anonyymi
Eihän ole sinulla mielenterveys ongelmia etkä ole holhouksen piirissä!!
- Anonyymi
Sulla varmaan on kun tiedät mitä apua olet saanut.Holhoojasi on vissiin jättänyt sut nyt heitteille.Edes vastuutonta päästää hullu vapaaksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sulla varmaan on kun tiedät mitä apua olet saanut.Holhoojasi on vissiin jättänyt sut nyt heitteille.Edes vastuutonta päästää hullu vapaaksi.
sinä se tarvitset holhousta kun kirjoittelet tyhmiä mene hoitoon idiootti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
sinä se tarvitset holhousta kun kirjoittelet tyhmiä mene hoitoon idiootti
Ai mitenniin itseppä aloitit omasta tilastasi jauhaa.Pidä huoli vaan omasta mielenterveydestäsi hulluuden lisäksi olet vielä saatanan tyhmä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986378KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3575897Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602853Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072298Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071978- 1251774
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191643Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811310- 731217
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331128