IIIIK

siis mulle ei oo vieläkkään tullut pääsykokeisiin minkäännöisiä kutsuja!! Koska pitäs viimeistään tulla??????? PELOISSAAAN
4326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei oo mullekkaa..mistä päin oot?
Itte kuopiosta

Äänestä
  • espoosta

    Äänestä

  • ...mutta minkäänlaisia tietoja mulle(kaan) ei ole tullut suuntaan tai toiseen..
    Milloin ne tulevat ???

    Äänestä

  • Hain kauppikseen kirjoitti:

    ...mutta minkäänlaisia tietoja mulle(kaan) ei ole tullut suuntaan tai toiseen..
    Milloin ne tulevat ???

    Musta kauppikseen tulee vasta myöhemmin kun sinne ei oo pääsykokeita.. Mut mullekkaan ei oo tullu mitään kutsua pääkaupunkiseudulla...hain lähihoitajaks ja farmanomiks(yo)..eli ei taija opsikelemaan päästä vieläkään..:/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuva!!! kirjoitti:

siis mulle ei oo vieläkkään tullut pääsykokeisiin minkäännöisiä kutsuja!! Koska pitäs viimeistään tulla??????? PELOISSAAAN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu