Heipä hei.
Tiedän että tämä on todella sula mahdottomuus mutta yritän kuitenkin. Sattuisiko etelä uusimaan alueelta löytymään perheellistä Bi ukkkomiestä? Haluaisin löytää samassa tilanteessa olevan kaverin. Ei mitään kertatapaamisia vaan ihan pidempiaikaista "ystävyyttä" olisin vailla en lämpene yhden illan juttuihin.
Etsin ihan normaalia tavallista kaveria jonka kanssa voisi sitten vähän muutakin tehdä kun jutella autoista tai säästä ;)
Näyttää vahvasti siltä että miehet normaalisti herää tähän "todellisuuteen 50vuoden jälkeen koska niitä kyllä löytyy. Olisikohan tällä poikkeusta? Itse olen Pitkä ja vatsakas mies
Bi-miestä 40v ikäryhmästä
9
172
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä jos pysyisit vaan uskollisena perheellesi? Jos et siihen pysty, ota ero, koska he eivät pettäjää ansaitse. Tällainen sonta pilaa kaikkien bi-miesten maineen.
No mutta tämäpä oli fiksu vastaus!
Kannattaa ehkä tutustua bi-seksuallisuuteen vähän tarkemmin. Ja jokainen meistä tekee omat valintansa ;) tule toki ihan nimimerkillä keskustelemaan. Helppoahan se on "huudella" Anonyyminä :)- Anonyymi
Biisonix kirjoitti:
No mutta tämäpä oli fiksu vastaus!
Kannattaa ehkä tutustua bi-seksuallisuuteen vähän tarkemmin. Ja jokainen meistä tekee omat valintansa ;) tule toki ihan nimimerkillä keskustelemaan. Helppoahan se on "huudella" Anonyyminä :)Enköhän tuota asiaa bi-miehenä tune ihan tarpeeksi :) Olen onnellisesti parisuhteessa, enkä voisi kuvitella edes toista pettäväni. Tällä palstalla ei tunnu olevan kuin varattuja ukkomiehiä pettämässä vaimojaan.
Anonyymi kirjoitti:
Enköhän tuota asiaa bi-miehenä tune ihan tarpeeksi :) Olen onnellisesti parisuhteessa, enkä voisi kuvitella edes toista pettäväni. Tällä palstalla ei tunnu olevan kuin varattuja ukkomiehiä pettämässä vaimojaan.
Ja yhä edelleen JOKAINEN meistä TEKEE omat VALINTANSA ;)
- Anonyymi
Biisonix kirjoitti:
Ja yhä edelleen JOKAINEN meistä TEKEE omat VALINTANSA ;)
Toki tekee, mutta aina voi ilmaista mielipiteensä, vaikka se olisi eriävä.
- Anonyymi
Moikka.
Täällä olisi yksi 49v ukm pks seudulta.....- Anonyymi
Biisonix kirjoitti:
Moi kerro toki itsestäsi lisää?
Saanko yhteyttä.... Jotenkin
- Anonyymi
Samassa tilanteessa olen itsekkin tämä aihe kiinnostaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2361825- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451202Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50932- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 38727
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23702Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627