Nyt on taas todistettu; kävin kaupassa ja eräs tyyppi ohitti hihaa hipoen ja toinen tunki kassajonossa ihan liki. Oli pakko sano että ootko kuullu turvavälistä! No ei älynny mitään joten oli itse siirryttävä sivummalle. Muutenkaan tykkää että ollaan liian lähellä saatikka näin korona aikana!! Että silleen! Ihme kun miehiä kuoleekin enemmän koronasn! Eivät taatusti pese käsiäänkään.
Miesten junttius
Anonyymi
469
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tieto lisää tuskaa: https://yle.fi/uutiset/3-11315457
Nyt on taas todistettu; kävin kaupassa ja eräs ämmä ohitti hihaa hipoen ja toinen tunki kassajonossa ihan liki. Oli pakko sano että ootko kuullu turvavälistä! No ei älynny mitään joten oli itse siirryttävä sivummalle. Muutenkaan tykkää että ollaan liian lähellä saatikka näin korona aikana!! Että silleen! Ihme kun naisia kuoleekin enemmän koronasn! Eivät taatusti pese käsiäänkään kun kaivelevat persettään.
Just samoin kävi .. piti ihan työntää nuori kaunis tyttö kauemmaksi itestä kaupassa .. mitenne ei ollut pysyä irti meistä
No niin ja taas loistaa miesten putkiajattelu noissa kommenteissa!! Hyvä miehet!