maikkarin sivu

aloitus sivuna on maikkari ,vaikka kuinka taistelen ,ja muutan muuksi. se tulee takaisin kohta. on joku ohjelma ,mistä se tulee onko muilla ollut samaa.
6438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko sulla Spybot ja siinä asetettu kotisivun lukitus päälle?
Vielä en ole kuullut kotimaisista selainkaappareista, kerta se olis ensimmäinenkin.

Äänestä
  • internet turva 2005 vain on sivu tulee aina takaisin vaikka miten muuttaa ja laittaa uuden aloitus sivun ne ei pysy maikkari omii ruudun äh

    Äänestä

  • ei se muutu kirjoitti:

    internet turva 2005 vain on sivu tulee aina takaisin vaikka miten muuttaa ja laittaa uuden aloitus sivun ne ei pysy maikkari omii ruudun äh

    Lataa joku toinen selain, johon noi vaivat ei tehoa.
    Hijackthis-logista toi selviäis, vieraile Tietoturva & virukset-osastolla katselemassa. Ohjelman ja ohjeet saa tuolta:
    http://koti.mbnet.fi/pattaya1/hijackthis.htm

    Äänestä

  • Että on olemassa Suomalaisia selainkaappareita..kyllä täytyy olla joku asetus pielessä..

    Äänestä

  • ajettiin tuo cwshredder, ei löytynyt örkkiä mutta maikkari kyllä tuli taas iloisesti aloitukseen. laitan toistekin..liittymä on vaihdettu muuten äskettäin sorinaksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei se muutu alan uskoa kirjoitti:

aloitus sivuna on maikkari ,vaikka kuinka taistelen ,ja muutan muuksi. se tulee takaisin kohta. on joku ohjelma ,mistä se tulee onko muilla ollut samaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu