Mitä näet ,saanko asunnon josta haaveilen?Miten terveys?Kannattaako lähestyä vaaleaa miestä tutustumisen merkeissä?Saisinkohan vastakaikua?
Mies971 sinulle tämä
Anonyymi
2
100
Vastaukset
Tuntuisi, että se asunto josta haaveilet, ei tule sinulle. Jotenkin vain siltä tuntuu. Saat kyllä asunnon, mutta joudut tinkimään jostain. Terveys pysynee samanlaisena, jotain pientä voi ilmetä mutta niistä selviää.
Vaalea mies voi olla tutustumisen arvoinen, mutta näyttäisi olevan liekit vain toisella puolella eli sinun puolella, eli todennäköisesti ei mene kaveruutta pidemmälle.- Anonyymi
Niin että mikään ei miksikään muutu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723093
- 572788
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322375- 792208
- 602023
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351398