Alanyan merirosvoista jo tuolla jo kerrottiinkin.
Maissa niitä on satakertainen määrä, olisiko tuokin alakanttiin. Menit sitten minne vain niin ilkeät mustat silmät seuraavat joka ainoaa askeltasi ja vaanivat käsilaukkuasi. Torilla kulkiessa sinua seuraa vähintäin kaksi naperoa odottaen tilaisuutta napata omaisuuttasi. Kun käännyt äkisti niin kääntyilevät muina naperoina muuanne.
Huijaukset ovat ravintoloissa aivan tavallisia. Laskun loppusummaa on kasvatettu milloin mitenkin. Jos siitä valitat niin jo vain ilmestyy jostakin pari-kolme mustanpuhuvaa hiljaista miestä jotka saavat sinut vakuuttuneeksi laskun oikeellisuudesta.
Jos olet joutunut suoranaisen katuryöstön kohteeksi niin joudut menemään poliisiasemalle kirjaamaan rikosilmoitusta vakuutusyhtiötäsi varten.
Siellä istuu kolme-neljä pollaria lätkimässä korttia ja vetämässä jointtia. Ne käskevät sinut ulos ja ryyppäämään vähemmän.
Kirjoitti Martta.
Maissa toimivat katurosvot.
5
149
Vastaukset
- Anonyymi
Näin se menee, on tuo sellanen paskamaa että oksat pois. Suosikaa esim kreikkaa.
Anoppini Martta on aika suorasukainen mutta muuten oikein asiallinen ja kiva nainen. Papalla ei ole paljoa asioihin sanomista; on huomannut että anoppi hoitaa aina kaiken parhain päin että mitä hän siihen puuttumaan.
Sanoi minullekin aikoinaan että jos kohtelet tytärtäni hyvin niin hän maksaa pois talonne loppuvelan ettei teidän tarvitse kituuttaa. Ehtona oli lisäksi että tulisimme heidän kanssaan joskus lomamatkoille Alanyaan. Pappa se vieressä myhäili että hyvin menee....- Anonyymi
Miten susta nyt yhtäkkiä tulikin itsesi anoppi :)? Tosi pahalla mallilla on tuo sinun sairautesi.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853408
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442837Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742356- 612308
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512251Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162226Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212103Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202057- 621954
- 1121914