Jos jollekin on vielä epäselvää mitä gates suunittelee. Tässä selventävä video.
Tänään taas hesari hehkutti miten suuri hyväntekijä hän on.
Olisi syytä ymmärtää että jos näihin valeisiin uskotaan, se on ihmiskunnan loppu.
Bill Gates and the Population Control Grid
https://www.youtube.com/watch?v=igx86PoU7v8&feature=share
Gates ja media
2
<50
Vastaukset
On kummallista, kuinka ihmiset ovat tietämättömiä siitä, mitä meidän selkämme takana suunnitellaan ja uskovat sokeasti valtamediaan, joka pimittää meiltä totuuden.
Bill Gatesin säätiö suunnittelee rokottavansa kaikki maailman ihmiset muka koronaa vastaan. Bill Gatesin säätiö on aikaisemminkin järjestänyt rokotekampanjoja kehitysmaissa.
Noin kolme vuotta sitten Bill Gatesin säätiöllä oli rokotekampanja Intiassa. Sen seurauksena 490.000 lasta halvaantui polioon. Näistä asioista Suomen media vaikenee. Tarkemmin tästä ja muista Bill Gatesin rolotekampajoista seuraavassa linkissä:
https://childrenshealthdefense.org/news/government-corruption/gates-globalist-vaccine-agenda-a-win-win-for-pharma-and-mandatory-vaccination/Pelkäänpä pahoin, että koko koronapelko ja -hysteria, mikä on koko maailmassa, on saatu aikaan tarkoituksellisesti , jotta Bill Gates saisi tilaisuuden rokotuttaa kaikki maailman ihmiset rokotteilla, joiden vaikutus on hämärän peitossa.
Bill Gatesin säätiö on Maailman Terveysjärjestön WHO:n suurin rahoittaja ja eri maiden terveyspalvelut toimivat WHO:n ohjeistuksen mukaan.
Koronaan liittyvissä asioissa mainitaan usein Maailman Terveysjärjestö WHO, mutta en ole koskaan kuullut median mainitsevan sitä, että WHO:n johtajana on etiopialainen Tedras Adhanom Ghebreyesus, joka on globaalit terroristijärjestöt tietokannasta löytyvän "Tigrayan Peoples Liberation Frontin" (TPLF) politbyroon jäsen.
Seuraava video kertoo kansantajuisesti ja suomenkielellä, kuinka WHO sai luotua koronan avulla pelon ja paniikin koko maailmaan ja mikä osuus Bill Gatesilla siinä on:
https://www.youtube.com/watch?v=9juEql8gOY8&fbclid=IwAR1fofs1nVMloBnHsUE60LrcWO3r57m6Sok0lxexx08Pk-Fu7vgxctaKd58
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k2253985Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi363369Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️333329Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k243247Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.873222Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1063124Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.92916- 132737
Jos voisit kysyä
Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?2372339Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset
He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien952336