elämä loppuu 40v

moi olen n40v jäbä ja huomasin et kyllä se näin on et elämä loppuu 40 ikävuotena ehkä jopa vähän ennenminki.paska puhet...a et kaikki yli 30 ikävuotta on pelkkää plussaa!!! ja vi.....t..kyllä oli varttuneenman naisen metsästyskin helppoo 20v mut ei enään 35plus
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yeap, elämästä tulee painajaismaista pakkopullaa, jos asenne on anuksesta. - Nm. Asenne ratkaisee

Äänestä

Nii , loppuelämä on sitten kitumista :(
Gubbe 71

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

moi olen n40v jäbä ja huomasin et kyllä se näin on et elämä loppuu 40 ikävuotena ehkä jopa vähän ennenminki.paska puhet...a et kaikki yli 30 ikävuotta on pelkkää plussaa!!! ja vi.....t..kyllä oli varttuneenman naisen metsästyskin helppoo 20v mut ei enään 35plus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu