dna:lla tosi hämärä laskutus. dna siirtänyt osan maksuista digitalle ja kun päätin lopettaa dna velhon huonon toiminnan anteeniverkossa vuoksi niin paluttivat dna:lta tekemäni liikasuoritukset mutta digita jatkpi laskutusta. sitin laskussa olevaan numeroon ja siellä vastasi dna:n henkilö joka totesi että yrityskauppojen vuoksi digitalla o oikeus laskuttaa vaikka en ole digitalta koskaan mitään tilannut.
ihmettelin miksei laskussa ollut digitan yhteystetoja??
rouva kertoi ettei digita hoida asiakaspalvelua vaan dna.
huh huh. nyt sain kirjeen intrumista kuluineen.
ei koskaan dna
teppo sakari
dna laskutus
6
241
Vastaukset
- Anonyymi
Sinulle ei saa muodostua senttiäkään ylimääräistä laskua. Riitauta kaikki ylimääräinen. Mikään DNA:n kanssa tekemäsi sopimus ei saa muodostua sinulle epäedullisemmaksi jonkun yrityskaupan tai DNA:n tekemän alihankintasopimuksen vuoksi. Olet ymmärtänyt todennäköisesti jotain väärin. Digita ei välttämättä vielä tiedä, mitä olet DNA:n kanssa tehnyt. Asia korjautuu varmasti ajallaan.
- Anonyymi
dna,elisa,telia laskut tekee klovni, moilla robotti
- Anonyymi
moi-huijausmobiilin robotti osaa arpoa 6 euron liittymiin "datamäärän ylityksiä"
Tsekkaa Tiede-lehden kommenttipalstalta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
moi-huijausmobiilin robotti osaa arpoa 6 euron liittymiin "datamäärän ylityksiä"
Tsekkaa Tiede-lehden kommenttipalstalta.Jos on väärin, kiistäkää ne ja uhatkaa oikeustoimilla. Ja maksakaa vain se oikea osuus laskusta.
- Anonyymi
dna laskutti väärin menin puhumaan siitä (Lahti Aleksi 10 )sanottiin mitäs maksoit oma vikas,että sellainen on dna.
- Anonyymi
Alan käyttää sl prepaidia, joka 4:s lataus 10€ latausbonusta, nettikvartetti 25,90/3kk
1M. 90min = 5,99 riittää hyvin vähän puhujalle, enimmäkseen vastaanotan puheluja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433603- 362244
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321875- 171619
- 161576
- 231558
- 241417
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai811278- 141277
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222