Sulla on usein osuvia heittoja ja selvästikin sanottavaa ja annettavaa palstalle. Kannustan avaamaan profiilin ja kuvaamaan itseäsi edes parilla sanalla. Kuva ois kiva yllätys.
Nimittäin omasta puolestani voin sanoa, että Nimmarin kanssa on paljon haaskempi huastella 😉
Kukaan ei voi Nimmariasi sinuksi tunnistaa.
Anonyymille vieno pyyntö
9
118
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka anonyymi, tänne kirjoittaa useita ihmisiä.
- Anonyymi
Lapsena pidin itseäni niin olemattomana, että lääkäriinkään ei kannataisi mennä. Olen niin vähäpätöinen, ettei minua kannattaisi parantaa, ja häiritä lääkäreitä.
Minut oli kasvatettu niin, et oo mitään. Lapset kaiken alapuolella. Nykyään on päinvastoin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lapsena pidin itseäni niin olemattomana, että lääkäriinkään ei kannataisi mennä. Olen niin vähäpätöinen, ettei minua kannattaisi parantaa, ja häiritä lääkäreitä.
Minut oli kasvatettu niin, et oo mitään. Lapset kaiken alapuolella. Nykyään on päinvastoin.Jos olet se uskonlahkon uhri, varaa aika terveyskeskukseen tai soita johonkin auttavaan numeroon, sieltä neuvotaan miten saat hoitoa itsellesi.
Sukkela kysymys 🤔
Kannustuksena vielä että Nimmarilla voi aloittaa ja vastata myös Anonyyminä.
- Anonyymi
Harkitsen asiaa.
- Anonyymi
Käytöskukka kirjoitti:
Hyvä! Älä ota paineita... tee just kuten itsestä parhaalta tuntuu. Aidosta itsestäsi.
🤣 et voi tietää kuka täällä vastailee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
🤣 et voi tietää kuka täällä vastailee.
JuuriKIN niin 😊
Anonyymi kirjoitti:
JuuriKIN niin 😊
Eipä sillä tavalla tartte tietääkään, mutta keskustelu on helpompaa ja selkeämpää nimmareilla 😉 Jokainen saa kuitenkin tehhä niinku ite tahtoo tai parhaaks näkkee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tere Sammallahti: Sosiaaliturva pois vieraskielisiltä
Hän viittaa Iltalehden juttuun. IL kertoi maanantaina Kelalta saatuun tilastotietoon perustuen, että vieraskieliset muod3482212Nainen, tuskin muistan koska ollaan nähty
niin pitkä aika siitä on. Suurin ilonaihe elämässäni olit, ja tulevan onnen aamuaurinko. Tunnut niin minun omalta, tutul381987Voi minkä rikoksen teki
Kunnosti ihan pa..akuntoon päässeen tien ilman ELYn lupaa. Kyllähän se nyt viranhaltijaa kirpasee. Sellainen yritteliäis671469Torniolainen Tiiliä lukemaan
Torniosta kotoisin oleva Matti Heis. Kala ui nyt syvissä vesissä. Kolme vuotta tiilien lukua.31285Mitä olen tehnyt
Mitä pahaa olen sinulle tehnyt? Rakastuin ja en pysty unohtamaan Miksi teet tämän minulle? Yritä ymmärtää, vaikka olet881189- 791185
Pitkään kestänyt ihastuminen
Oot niin kaunis🩷 Vaikutat tosi itsevarmalta, iloiselta ja puheliaalta. Voisi sanoa, että näen sinut jopa tietynlaisen991178Tuon sinulle jännitystä
Siksi pidät minusta. Tiedämme molemmat, että meistä ei voi tulla mitään todellista.1141071Venäjän lennokkileikit ja provokaatiot tulee jatkumaan.
Yrittää härnätä Natoa vastaiskuun,koska sillä olisi halua ratkaista nopeasti sota käyttämällä taktista ydinasetta Ukrain2091050Kumpa kaikkeen vois palata
Askelia taaksepäin. Siihen hetkeen kun olit aitiopaikalla mielestäsi. Kaiken oli kuitenkin tarkoitus mennä näin111020