Sulla on usein osuvia heittoja ja selvästikin sanottavaa ja annettavaa palstalle. Kannustan avaamaan profiilin ja kuvaamaan itseäsi edes parilla sanalla. Kuva ois kiva yllätys.
Nimittäin omasta puolestani voin sanoa, että Nimmarin kanssa on paljon haaskempi huastella 😉
Kukaan ei voi Nimmariasi sinuksi tunnistaa.
Anonyymille vieno pyyntö
9
127
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka anonyymi, tänne kirjoittaa useita ihmisiä.
- Anonyymi
Lapsena pidin itseäni niin olemattomana, että lääkäriinkään ei kannataisi mennä. Olen niin vähäpätöinen, ettei minua kannattaisi parantaa, ja häiritä lääkäreitä.
Minut oli kasvatettu niin, et oo mitään. Lapset kaiken alapuolella. Nykyään on päinvastoin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lapsena pidin itseäni niin olemattomana, että lääkäriinkään ei kannataisi mennä. Olen niin vähäpätöinen, ettei minua kannattaisi parantaa, ja häiritä lääkäreitä.
Minut oli kasvatettu niin, et oo mitään. Lapset kaiken alapuolella. Nykyään on päinvastoin.Jos olet se uskonlahkon uhri, varaa aika terveyskeskukseen tai soita johonkin auttavaan numeroon, sieltä neuvotaan miten saat hoitoa itsellesi.
Sukkela kysymys 🤔
Kannustuksena vielä että Nimmarilla voi aloittaa ja vastata myös Anonyyminä.
- Anonyymi
Harkitsen asiaa.
- Anonyymi
Käytöskukka kirjoitti:
Hyvä! Älä ota paineita... tee just kuten itsestä parhaalta tuntuu. Aidosta itsestäsi.
🤣 et voi tietää kuka täällä vastailee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
🤣 et voi tietää kuka täällä vastailee.
JuuriKIN niin 😊
Anonyymi kirjoitti:
JuuriKIN niin 😊
Eipä sillä tavalla tartte tietääkään, mutta keskustelu on helpompaa ja selkeämpää nimmareilla 😉 Jokainen saa kuitenkin tehhä niinku ite tahtoo tai parhaaks näkkee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372320
- 551337
- 841313
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361266- 631191
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39914Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31751
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575
