Viime yön sirkan ympyrä kolari

Ensinnäkin. Faktaa. Auto oli Viron kilvissä. poliisi vasta aamulla poisti kilvet. Mutta myös vahti autoa ennenkuin se hinattiin / poistettiin paikalta. Poliisi tutki autoa sisältä. Autossa oli Virolais pariskunta. Melkonen lento. Ei ihan 80/h. Yhellä pyörällä jarruttanut.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varmaan sama joka tuli tuhatta ja sataa jämsänkoskella puistola/juokslahdentietä kohti kenraalintietä. Yksi humahdus ja auto hävisi. Vauhtia about 150km/h.

Äänestä
  • nyt minä pelkään todella ihanasti ja runsaasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ensinnäkin. Faktaa. Auto oli Viron kilvissä. poliisi vasta aamulla poisti kilvet. Mutta myös vahti autoa ennenkuin se hinattiin / poistettiin paikalta. Poliisi tutki autoa sisältä. Autossa oli Virolais pariskunta. Melkonen lento. Ei ihan 80/h. Yhellä pyörällä jarruttanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu