Että Pattayn rakkaat ovat vielä pitkän aikaa ilman ihokostetusta.
Meillä mukavaa täällä.
Kuulin juuri
9
93
Vastaukset
- NumbaII
On ne resupettereitä.. Ei tarvi ostaa ihokosketusta kun saan sitä ilmaiseksikin. Tänäkin aamuna minua kosketeltiin sieltä mistä pattajan reppanat joutuu maksamaan. Kaunis nainen otti siitä kiinni. Hieman se kirveli kun katetria poistettiin ja sen nokkaa rasvattiin. Hoitaja sanoi että tulehtunut on taas. Nyt mennään vaipoilla jokunen päivä.
Ootko koskaan kokeillu työntää margariinilla rasvattua uimalakkia hanuriin? Kuulostaa ihan moottoripyörältä kun kaasuttaa? Ite tein nii että laitoin voinapin eka sinne ja sitte lätsän.
Eteerinen vaimo kysyi missä uimahattu ku se olis ollu menossa paraisten saaren laituri hyppytorniin leiskauttamaa kaksois slutsin puoli volleylla. Enhän mä ilennyt tunnustaa mutta sitten päästin potaton ni se heti arvas että ei hitto taas...Hyvinkin tuttuja tuntemuksia. Mulla ku on toi krooninen olutputkentulehdus ja keliakia ja laktoosi-intoleranssi ja ärtyneen suolen oireyhtymä, keuhkoahtauma, refluksitauti ja mahahaava ni joutuu vähän kattomaan missä on minkin verran etanolia tai propanolia mitää suuhunsa tai muuhunsa laittaa.
Sairaus vain pahenee, umpitollo.
The Original Numball- Anonyymi
Ai että umpitollo, jaha, no mites vauva uiskentelee?
- NumbaII
Pattajan pojilla kun on rumat naamat niin ne ei saa. Mulla on hyvännäköinen naama ja mä saan mutta mua ei huvita ku oon tässä iässä jo. Kun te tuutte tähän ikään ni ei kiinnosta eikä pelaa enää mikää. Muistan nuorena kun ladassa rakasteltiin ihanasti ja täysin ilmaiseksi, mutta se karju nakkas vaan roinat mun selkään, pyyhki veitikkansa mun paitulin helmaan ja lähti. Puukuula penkki meni puu palloiksi siinä tohinassa ja niitä palloja löyty vielä vuoden päästä ties mistä. Se oli 1200S se laatokka. Ripeällä putous kaasuttimella ja jämäkällä nahka ratilla. Ai niin se karpaasi vei mun nahka lippiksen missä luki marlon prando.
- Anonyymi
Numeromies ei ole ainoastaan komea ja rikas, vaan myös romanttinen rakastaja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Numeromies ei ole ainoastaan komea ja rikas, vaan myös romanttinen rakastaja.
Ja panomies. Sen lisäksi että se on rikas ja komea panomies, niin se on aivan helvetin mukava jätkä! Mihinköhän se tänään menee? Varmaan panee. Keskellä päivääkö? Voi veljet..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja panomies. Sen lisäksi että se on rikas ja komea panomies, niin se on aivan helvetin mukava jätkä! Mihinköhän se tänään menee? Varmaan panee. Keskellä päivääkö? Voi veljet..
Ja ilmaiseksi, ajatelkaa, ilmaiseksi!.... kyllä käy kateeksi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1364900Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa703410"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1063286Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma422665Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.322341- 1141644
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3461162- 491146
- 49892
Mitä luulet mies
Olisko tämä mun mustasukkaisuus iso ongelma meidän suhteessa? Tiedän, että se ei ole hyvä asia, mutta tykkään susta niin55711