"Pikatestissä Linux Mint 19.3: hyvät naiset ja herrat, näin se pitää tehdä."
"Uusi Mint on kaikin puolin toimiva kokonaisuus. Mikään yksittäinen ärsyttävyys ei vaikeuta sen peruskäyttöä. Käyttöliittymä on selkeä ja varsin perinteinen. Ainakin Windowsista siirtyvät ovat Cinnamonin parissa kuin kotonaan.
Linux Mint 19.3 on valovuoden tuoreinta Ubuntua edellä. Mikäli seuraava, pitkäaikaisesti tuettuun Ubuntu 20.04 LTS:ään perustuva Mint-versio on puoliksikaan näin hyvä, ei vuoden 2020 parhaasta distrosta jää epäselvyyttä."
Kovat kehut MIkrobitissä
Anonyymi
1
308
Vastaukset 1
- Anonyymi
Itse asiassa ei ollut mikään yllätys että ennen pitkää Linuxsin ominaisuudet huomataan ja kun se vielä tapahtuu ilman suuria mainoskampanjoita on kehut uskottavuudeltaan parhaita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901318
- 45647
- 20609
- 47563
- 46559
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38529Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132518- 41512
- 70511
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan176468