Ensikohtaaminen

JayHendriks-65

Jostain naisesta vain näkee, että hänessä on sitä jotain. Sen näkee hänen katseestaan ja olemuksestaan. Hetkessä nainen muuttuu himottavaksi, ihanaksi, tavoiteltavaksi.
Niin kävi Millakin kohdalla. Kohdatessamme katsoin vain hänen silmiään, joista en päässyt irti. Se johtui myös siitä, miten hän katsoi minua.

Seuraavaksi havaitsin, että hän oli hoikka ja pitkä. Hänen tummat kiharat laskeutuivat olkapäille juuri niin kuin pitääkin. Hänen hehkeissä poskissaan oli hieman poskipunaa, hänen huulensa sai alavatsan kihelmöimään.
Yritä siinä sitten käyttäytyä normaalisti, kun koko olemukseni viestitti Millan jokaisen liikkeen, jokaisen sanan ja kuin pienenä bonuksena pienen käden liikkeen, jolla hän tiedostamatta pyyhkäisi muutamia hiuskiehkuroita silmiltään.

Mieleni kävi ylikierroksilla yrittäen keksiä tapaa vain jutella hänen kanssaan. Oliko se muka liikaa pyydetty? Kuinka vähään mies voisi olla tyytyväinen, pelkästään Millan läsnäoloon ja keskinäiseen jutusteluun?
Tunsin itseni tarpeeksi hyvin, jotta epäilin että maltoinko olla koskettamatta häntä? Koko keskustelun ajan olisin ylivirittyneessä tilassa aistien hänen jokaisen vähäisen liikkeen, jossa näkisin vain pelkkää seksikkyyttä.

Mieleni loihtisi näkymiä, jossa saisin suudella hänen poskiaan, kasvoja ja huulia. Hän sulkisi silmänsä ja taivuttaisi päätään taaksepäin huokaisten hiljaa.
Miten hänen läsnäolonsa voikin tehdä minusta kokonaisen? On pieni järkytys huomata, että onkin tähän saakka ollut vain puolikas.
Kaikki olisi yhtä tuskaa, jos hän ei olisi vastannut katseeseeni. Sen katseen tunnistin, se näytti vihreää valoa edetä. Hän ei voisi olla näkemättä, kuinka yritin huomaamattomasti vilkuilla häntä kuin pahainen koulupoikanen. Jo kerran huomasin hänen hymyilevän minulle.

Huomaan mielikuvitukseni laukkaavan täyttä laukkaa kuin kesälaitumille päästetty varsa. Mietin, kuinka yönhetkinä voisin painautua häntä vasten ja haistaa hänen tuoksunsa. Kuinka hän hiljaa naurahtaen huomaisi minun jälleen kiihottuneen. Ja kuinka palavasti halusin nähdä kiihkon ja tyydytyksen hänen silmissään.
Jalkani ovat kuin itsestään kävelleet hänen luokseen.
"Hei", tervehdin Millaa.
Hän hymyilee ja vastaa tervehdykseeni.
Sanotaan, että joskus tulevan rakkauden tietää etukäteen. Nyt tiesin.

2

4667

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tyttö

      Lisää, jatka tarinaa, please! :)

      • JH-65

        saisin loppuviikkoon mennessä kasaan :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      42
      2210
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      65
      2078
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1940
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      392
      1696
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1655
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1484
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1102
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      935
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      899
    Aihe