Pyörötuolilla Sunttiin

Kaikkea sitä sattuu. Oliko perholainen vai oliko nauttinut jotain aineita?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ilmeisesti näki Suntin pohjalla tulevan tekojärven kaavan, joten meni niitä noutamaan.

Äänestä

Kyllä se oli varmasti perholainen. Oliko sillä vielä navetan sontaluukun raamit kaulassa?

Äänestä

Arsi Harju se ei voi olla sillä Arsi on syntyisin Kurikasta.

Äänestä
  • Toolissa oli halvat kiinalaiset kesärenkaat joilla ei saanu pitoa.Olis kannattanu määttälältä hommata miseliinit....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toolissa oli halvat kiinalaiset kesärenkaat joilla ei saanu pitoa.Olis kannattanu määttälältä hommata miseliinit....

    Ei renkaissa mitään vikaa ollu.tasauspyörästön lukko vaan petti ja siittä se lähti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei renkaissa mitään vikaa ollu.tasauspyörästön lukko vaan petti ja siittä se lähti.

    Olikohan joku teistä paikan päällää,vai onko vaan kiva kommentoida tässä??

    Äänestä

Mitä se kenellekään kuulu jos tuntemattomalle käy jotenkin ??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaikkea sitä sattuu. Oliko perholainen vai oliko nauttinut jotain aineita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu