sierran venttiilit

tietäiskö joku sanoo mitkä mahtaa olla -85 sierra 2.3d:n venttiilivälit???
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

diisseliin en tiedä.
mut pensakoneen vettiilivälykset on
kylmänä
imu 0,20mm
pako 0,25mm

Äänestä

Venttilin välykset on 2.3 ja 2,5 ltr dieselissä:

Kylmänä imu 0,30 mm
pako 0,35 mm

Turbokoneessa(2,5ltr)

Kylmänä imu 0,10-0,20mm
pako 0,20-0,30mm

JA varmista että ei ainakaan jää kantamaan!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?? kirjoitti:

tietäiskö joku sanoo mitkä mahtaa olla -85 sierra 2.3d:n venttiilivälit???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu